App Store Google Play

Міська рада все ж зріже усі дерева у рамках реконструкції вулиці Короленка

12 Червня 13:30
Міська рада все ж зріже усі дерева у рамках реконструкції вулиці Короленка

Сьогодні, 12 червня, заступник міського голови Михайло Лисенко презентував проект з реконструкції частини вулиці Короленка від проспекту Дмитра Яворницького до вулиці Челюскіна, передає Дніпроград.

На вулиці Короленка вже почалися ремонтні роботи. Наразі тут замінюють старі комунікації та інженерні мережі: водопостачання, газу, електроенергії, мережі зв’язку та опалення. У майбутньому цей відрізок вулиці має стати пішохідною алеєю.

"Сучасна урбаністична практика така, що центральна частина міста має бути розвантажена від автомобільного транспорту. Цей шлях пройшли всі цивілізовані міста. Це непросто, але іншого шляху немає. Щоб не доводити місто до стану транспортного колапсу, як, наприклад, у Києві, потрібно починати вже зараз", – каже головний архітектор міста Дмитро Волик.

Зазначимо, що у рамках реконструкції на цій ділянці вулиці Короленка вже майже завершено демонтаж старих дерев. Проти цього виступають екоактивісти та небайдужі містяни. Протягом останнього тижня вони продовжують безстрокову акцію "Заважає? (не) Ріж". Активісти також створили дві петиції, де вимагають припинити вирубку дерев та оголосити в місті мораторій на видалення здорових зелених насаджень.

Проте міська рада вперто нехтує громадською думкою. За словами Михайла Лисенко, дерева все ж будуть спиляні, адже обслуговувати старі дерева досить дорого: в місті лише одна 30-метрова вишка та у двох приватних організацій.

"На їхньому місці буде висаджено 70 нових дев’ятирічних дерев, які вже наступного року даватимуть тінь. Ми вважаємо, що після реконструкції вулиця стане одним із улюблених місць відпочинку мешканців міста та його гостей", – переконує Михайло Лисенко.

У коментарях пабліку "Urban Dnipro" в соцмережі Facebook користувачі також висловили думку, що у проекті замало дерев. Зокрема, містян хвилює, що влітку на вулиці не буде тіні та свіжого повітря. 

Також мешканці Дніпра зараз жаліються на затори через перекриту вулицю. Проте в мерії переконують, що в рамках реконструкції враховується пасажиропотік усіх транспортних засобів у центральній частині міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...