App Store Google Play

Міська рада все ж зріже усі дерева у рамках реконструкції вулиці Короленка

12.06.2019 13:30
Міська рада все ж зріже усі дерева у рамках реконструкції вулиці Короленка

Сьогодні, 12 червня, заступник міського голови Михайло Лисенко презентував проект з реконструкції частини вулиці Короленка від проспекту Дмитра Яворницького до вулиці Челюскіна, передає Дніпроград.

На вулиці Короленка вже почалися ремонтні роботи. Наразі тут замінюють старі комунікації та інженерні мережі: водопостачання, газу, електроенергії, мережі зв’язку та опалення. У майбутньому цей відрізок вулиці має стати пішохідною алеєю.

"Сучасна урбаністична практика така, що центральна частина міста має бути розвантажена від автомобільного транспорту. Цей шлях пройшли всі цивілізовані міста. Це непросто, але іншого шляху немає. Щоб не доводити місто до стану транспортного колапсу, як, наприклад, у Києві, потрібно починати вже зараз", – каже головний архітектор міста Дмитро Волик.

Зазначимо, що у рамках реконструкції на цій ділянці вулиці Короленка вже майже завершено демонтаж старих дерев. Проти цього виступають екоактивісти та небайдужі містяни. Протягом останнього тижня вони продовжують безстрокову акцію "Заважає? (не) Ріж". Активісти також створили дві петиції, де вимагають припинити вирубку дерев та оголосити в місті мораторій на видалення здорових зелених насаджень.

Проте міська рада вперто нехтує громадською думкою. За словами Михайла Лисенко, дерева все ж будуть спиляні, адже обслуговувати старі дерева досить дорого: в місті лише одна 30-метрова вишка та у двох приватних організацій.

"На їхньому місці буде висаджено 70 нових дев’ятирічних дерев, які вже наступного року даватимуть тінь. Ми вважаємо, що після реконструкції вулиця стане одним із улюблених місць відпочинку мешканців міста та його гостей", – переконує Михайло Лисенко.

У коментарях пабліку "Urban Dnipro" в соцмережі Facebook користувачі також висловили думку, що у проекті замало дерев. Зокрема, містян хвилює, що влітку на вулиці не буде тіні та свіжого повітря. 

Також мешканці Дніпра зараз жаліються на затори через перекриту вулицю. Проте в мерії переконують, що в рамках реконструкції враховується пасажиропотік усіх транспортних засобів у центральній частині міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...