App Store Google Play

Мені не начхати: дніпряни проводять акцію проти амброзії

12 Червня 19:00
Мені не начхати: дніпряни проводять акцію проти амброзії

У рамках акції “#яПрибираю” еко-активістів групи “Актив Парус” вийшли на вулиці міста, аби прибрати амброзію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

Протягом двох років жителі масиву займаються благоустроєм району власноруч: проводять суботники, ліквідовують сміттєзвалища, борються з наркорекламою, малюють стріт-атри, а тепер — рвуть амброзію. 

Близько двох десятків співмешканців довкола чистоти свого району об’єднала ось ця жінка — Наталя Демідова. Вона — адміністраторка групи “Актив Парус”, в якій вже 11 тисяч учасників. Разом вони займаються благоустроєм району. Їхній проект “#яПрибираю” перейшов у другу фазу — акцію “Мені НЕ начхати”, мета якої — боротьба з амброзією.

Це важливо робити саме зараз, поки бур’ян не почав квітнути, каже Наталя. Вона на цьому знається, бо і сама потерпає від сезонної алергії. До акції долучилися навіть діти. Але обов’язково треба себе убезпечити.

«Рукавиці треба одягати, ноги мають бути в якихось штанях, тому що інакше будуть залишатися, навіть поранитися можна. Рукави бажано також побільше, подовше, і маска на обличчя», - говорить Наталя Демідова — активна мешканка житлового масиву Парус-1, адміністраторка групи “Актив Парус”

Крім боротьби з амброзією, бойові дії йдуть і проти наркореклами. Ідею замальовувати ці шкідливі написи мешканки району перейняли в підлітків. А для того, щоб привести масив до ладу, багато людей не треба, кажуть активістки.

"Дві-три людини, пару годин вранці І ввечері. За ось останні 5-6 рейдів ми охопили практично весь  "Парус". Залишилось зовсім трохи. І потім плануємо зафарбовувати нові написи, поява яких неминуче", - говорить Ася Ширяєва — активна мешканка житлового масиву Парус-1, адміністраторка групи “Актив Парус”. 

Але замальовувати напис фарбою — добре, а залишити по ньому малюнок маленького принца, дракона або український візерунок — ще краще. З таких думок і народився місцевий стріт-арт. Почався він із цього “колодязя”. Раніше справжній смітник, нині — усміхнена та доброзичлива клумба. А далі  пішли замальовувати непристойні написи та графіті на будівлях двору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...