App Store Google Play

Мені не начхати: дніпряни проводять акцію проти амброзії

12.06.2019 19:00
Мені не начхати: дніпряни проводять акцію проти амброзії

У рамках акції “#яПрибираю” еко-активістів групи “Актив Парус” вийшли на вулиці міста, аби прибрати амброзію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

Протягом двох років жителі масиву займаються благоустроєм району власноруч: проводять суботники, ліквідовують сміттєзвалища, борються з наркорекламою, малюють стріт-атри, а тепер — рвуть амброзію. 

Близько двох десятків співмешканців довкола чистоти свого району об’єднала ось ця жінка — Наталя Демідова. Вона — адміністраторка групи “Актив Парус”, в якій вже 11 тисяч учасників. Разом вони займаються благоустроєм району. Їхній проект “#яПрибираю” перейшов у другу фазу — акцію “Мені НЕ начхати”, мета якої — боротьба з амброзією.

Це важливо робити саме зараз, поки бур’ян не почав квітнути, каже Наталя. Вона на цьому знається, бо і сама потерпає від сезонної алергії. До акції долучилися навіть діти. Але обов’язково треба себе убезпечити.

«Рукавиці треба одягати, ноги мають бути в якихось штанях, тому що інакше будуть залишатися, навіть поранитися можна. Рукави бажано також побільше, подовше, і маска на обличчя», - говорить Наталя Демідова — активна мешканка житлового масиву Парус-1, адміністраторка групи “Актив Парус”

Крім боротьби з амброзією, бойові дії йдуть і проти наркореклами. Ідею замальовувати ці шкідливі написи мешканки району перейняли в підлітків. А для того, щоб привести масив до ладу, багато людей не треба, кажуть активістки.

"Дві-три людини, пару годин вранці І ввечері. За ось останні 5-6 рейдів ми охопили практично весь  "Парус". Залишилось зовсім трохи. І потім плануємо зафарбовувати нові написи, поява яких неминуче", - говорить Ася Ширяєва — активна мешканка житлового масиву Парус-1, адміністраторка групи “Актив Парус”. 

Але замальовувати напис фарбою — добре, а залишити по ньому малюнок маленького принца, дракона або український візерунок — ще краще. З таких думок і народився місцевий стріт-арт. Почався він із цього “колодязя”. Раніше справжній смітник, нині — усміхнена та доброзичлива клумба. А далі  пішли замальовувати непристойні написи та графіті на будівлях двору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....