App Store Google Play

Мені не начхати: дніпряни проводять акцію проти амброзії

12.06.2019 19:00
Мені не начхати: дніпряни проводять акцію проти амброзії

У рамках акції “#яПрибираю” еко-активістів групи “Актив Парус” вийшли на вулиці міста, аби прибрати амброзію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

Протягом двох років жителі масиву займаються благоустроєм району власноруч: проводять суботники, ліквідовують сміттєзвалища, борються з наркорекламою, малюють стріт-атри, а тепер — рвуть амброзію. 

Близько двох десятків співмешканців довкола чистоти свого району об’єднала ось ця жінка — Наталя Демідова. Вона — адміністраторка групи “Актив Парус”, в якій вже 11 тисяч учасників. Разом вони займаються благоустроєм району. Їхній проект “#яПрибираю” перейшов у другу фазу — акцію “Мені НЕ начхати”, мета якої — боротьба з амброзією.

Це важливо робити саме зараз, поки бур’ян не почав квітнути, каже Наталя. Вона на цьому знається, бо і сама потерпає від сезонної алергії. До акції долучилися навіть діти. Але обов’язково треба себе убезпечити.

«Рукавиці треба одягати, ноги мають бути в якихось штанях, тому що інакше будуть залишатися, навіть поранитися можна. Рукави бажано також побільше, подовше, і маска на обличчя», - говорить Наталя Демідова — активна мешканка житлового масиву Парус-1, адміністраторка групи “Актив Парус”

Крім боротьби з амброзією, бойові дії йдуть і проти наркореклами. Ідею замальовувати ці шкідливі написи мешканки району перейняли в підлітків. А для того, щоб привести масив до ладу, багато людей не треба, кажуть активістки.

"Дві-три людини, пару годин вранці І ввечері. За ось останні 5-6 рейдів ми охопили практично весь  "Парус". Залишилось зовсім трохи. І потім плануємо зафарбовувати нові написи, поява яких неминуче", - говорить Ася Ширяєва — активна мешканка житлового масиву Парус-1, адміністраторка групи “Актив Парус”. 

Але замальовувати напис фарбою — добре, а залишити по ньому малюнок маленького принца, дракона або український візерунок — ще краще. З таких думок і народився місцевий стріт-арт. Почався він із цього “колодязя”. Раніше справжній смітник, нині — усміхнена та доброзичлива клумба. А далі  пішли замальовувати непристойні написи та графіті на будівлях двору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...