App Store Google Play

Хлопці з контррозвідки – гордість сучасної служби, - Ярош

12 Червня 14:30
Хлопці з контррозвідки – гордість сучасної служби, - Ярош

Командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош гостро відреагував на закиди щодо діяльності української контррозвідки і наголосив, що вона є найбільш компетентним підрозділом Служби безпеки України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Простори інтернету раптом заполонили безліч псевдоекспертів і фахівців, які "глибоко і докладно" розбираються у деталях роботи СБ України та, як по команді, почали піддавати критиці організацію контррозвідувальної діяльності. І той потік бруду, який на контррозвідку виливають зараз, не дозволяє мені залишитися осторонь і спокійно спостерігати, як намагаються спаплюжити саму результативну складову органів безпеки нашої країни. Воюючої країни", - прокоментував Дмитро Ярош.

За його словами, контррозвідники пройшли величезний шлях: від уламків контррозвідувальних відділів, що дісталися від антиукраїнського владного режиму Януковича, до одного з найрезультативніших підрозділів світових спецслужб.

"Переповнює гордість від того, як ці прості і непоказні на перший погляд хлопці, при мізерному фінансуванні і поки відверто слабкому матеріально-технічному забезпеченні, реалізують операції, гідні імен відомих МІ6 та Моссаду. Коли найбільш відомі терористи несподівано гинуть, військова техніка злітає у повітря, учасники незаконних збройних формувань із так званих армійських корпусів ворога переходять на наш бік - все це відбувається не випадково, цьому передує багатомісячна копітка праця контррозвідників", - додав комендир УДА.

Крім того, він звернув увагу на те, що якщо не звучать вибухи у вільних містах і не гинуть люди - це також заслуга і хлопців з контррозвідки.

"І повірте, поки ви читаєте ці рядки - хлопці з КР вистежують шпигунів, полюють на ватажків терористів, знімають закладки та вибухові пристрої, виявляють зрадників і посібників ворога", - підсумував Дмитро Ярош.

Раніше повідомлялося, що Дмитро Ярош йде на вибори у списку об'єднаних націоналістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...