App Store Google Play

Хлопці з контррозвідки – гордість сучасної служби, - Ярош

12 Червня 14:30
Хлопці з контррозвідки – гордість сучасної служби, - Ярош

Командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош гостро відреагував на закиди щодо діяльності української контррозвідки і наголосив, що вона є найбільш компетентним підрозділом Служби безпеки України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Простори інтернету раптом заполонили безліч псевдоекспертів і фахівців, які "глибоко і докладно" розбираються у деталях роботи СБ України та, як по команді, почали піддавати критиці організацію контррозвідувальної діяльності. І той потік бруду, який на контррозвідку виливають зараз, не дозволяє мені залишитися осторонь і спокійно спостерігати, як намагаються спаплюжити саму результативну складову органів безпеки нашої країни. Воюючої країни", - прокоментував Дмитро Ярош.

За його словами, контррозвідники пройшли величезний шлях: від уламків контррозвідувальних відділів, що дісталися від антиукраїнського владного режиму Януковича, до одного з найрезультативніших підрозділів світових спецслужб.

"Переповнює гордість від того, як ці прості і непоказні на перший погляд хлопці, при мізерному фінансуванні і поки відверто слабкому матеріально-технічному забезпеченні, реалізують операції, гідні імен відомих МІ6 та Моссаду. Коли найбільш відомі терористи несподівано гинуть, військова техніка злітає у повітря, учасники незаконних збройних формувань із так званих армійських корпусів ворога переходять на наш бік - все це відбувається не випадково, цьому передує багатомісячна копітка праця контррозвідників", - додав комендир УДА.

Крім того, він звернув увагу на те, що якщо не звучать вибухи у вільних містах і не гинуть люди - це також заслуга і хлопців з контррозвідки.

"І повірте, поки ви читаєте ці рядки - хлопці з КР вистежують шпигунів, полюють на ватажків терористів, знімають закладки та вибухові пристрої, виявляють зрадників і посібників ворога", - підсумував Дмитро Ярош.

Раніше повідомлялося, що Дмитро Ярош йде на вибори у списку об'єднаних націоналістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...