App Store Google Play

У Дніпрі будують сучасний перехід між корпусами обласної дитячої лікарні

11 Червня 19:00
У Дніпрі будують сучасний перехід між корпусами обласної дитячої лікарні

Зручний триповерховий перехід із ліфтами та кімнатами для персоналу зводять для пацієнтів обласної дитячої лікарні у Дніпрі. Він з’єднає перший та третій корпуси медзакладу. Внутрішні роботи вже на фініші. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Мешканці Дніпропетровщини мають отримувати якісні медичні послуги, які відповідають новим стандартам. У лікарнях області створюємо для пацієнтів комфортні умови – реконструюємо застарілі корпуси, закуповуємо новітнє обладнання. Нині у розпалі – роботи на території Дніпропетровської дитячої обласної лікарні», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 Сучасний перехід між корпусами обласної дитячої лікарні у Дніпрі

Три корпуси та 12 стаціонарних відділень. Дитяча обласна лікарня у Дніпрі – найбільша в регіоні. Щоденно сотні маленьких пацієнтів приходять до медзакладу на консультації та лікування. Лікарі зауважують – аби оперативно надавати дітям допомогу, наземний перехід між корпусами був вкрай необхідний. Адже у першому корпусі розташовані приймальня, діагностичне та хірургічне відділення, рентген-кабінети. У третьому – інфекційне, гематологічне та відділення термічної травми.

«У гематологічному відділенні знаходяться дітки з важкими захворюваннями. Вони потребують великої кількості обстежень. Зараз, аби потрапити до основного корпусу, доводиться робити велике коло, йти через вулицю. А завдяки цьому переходу наші пацієнти зможуть швидше отримувати спеціалізовану допомогу», - розповіла завідувачка дитячим обласним гематологічним відділенням Ірина Посметюха. 

 У «добудові» вже провели комунікації та встановили вікна

У «добудові» вже провели комунікації, встановили вікна. Новий перехід утеплили та обладнали ліфтами. Після завершення ремонту лікарі та пацієнти з кожного поверху зможуть швидко потрапити до головного корпусу лікарні.

«Лікарняними ліфтами, які з’єднують приймальне та хірургічне відділення з операційним блоком, користувалися з 1980-х років. Звичайно, обладнання давно застаріло. Тепер його повністю модернізували та додали ще два ліфти для пасажирів», - сказала заступниця директора обласної дитячої лікарні з технічних питань Галина Єршова.

 та облаштовують територію

Нині підрядники приводять до ладу територію, завершують оздоблювальні роботи всередині та облаштовують фасад.

За чотири роки Дніпропетровська ОДА збудувала та реконструювала в області 40 медзакладів.

Раніше повідомлялося, що у найстарішій школі Апостолівської громади триває капітальний ремонт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...