App Store Google Play

Після реконструкції центральна площа у Криничках перетворилася на улюблене місце відпочинку місцевих

11.06.2019 14:30
Після реконструкції центральна площа у Криничках перетворилася на улюблене місце відпочинку місцевих

На осучасненій центральній площі у Криничках навіть у спеку – аншлаг. У будь-який час тут збираються мешканці різного віку – і малеча, і дорослі, і пенсіонери.  Полежати на траві, покататися на велику чи скейті, освіжитися біля фонтану  або просто посидіти на зручних лавах. Комфортне місце відпочинку місцеві отримали в результаті реконструкції площі, яку зробила Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це розповів очільник регіону Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Сучасні місця відпочинку облаштовуємо для мешканців різних населених пунктів області. Реконструювали парки в Покрові, Марганці та Кам’янському, центральні площі у Новомосковську та Криничках, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Тішать і радісні посмішки на дитячих обличчях, і слова вдячності від людей похилого віку. Адже раніше зони відпочинку були занедбані, їх ніхто не оновлював десятиліттями. Натомість тепер мешканці мають комфортні парки та площі».

Дніпропетровська ОДА реконструювала центральну площу в Криничках

Мешканці Криничок давно чекали на оновлення центральної площі. Мріяли і про рівне покриття замість порепаного асфальту, і про зручні лави з тіньовими навісами, і про прохолоду у спеку.

Мрії місцевих здійснила ДніпроОДА. Влітку 2018-го розпочали реконструкцію площі, і вже до кінця року її завершили.

«Раніше ми й не підозрювали, що у Криничках стільки людей мешкають! Площа постійно заповнена. Збираються і старі, і малі. Пенсіонери грають на лавах у шахи, молодь – із гітарами. У нас тут проходять і фестивалі, і зустрічі випускників», – розповіла заступник Криничанського селищного голови Вікторія Троценко.

..модернові навіси

Тепер на площі – сучасна бруківка. Зручно і на велику покататися, і на скейті.

«Буваю частенько у Криничках, приїжджаю до сестри, – поділилася мешканка Кам’янського Руфіна Коломоєць. – Тут стало дуже красиво, набагато краще, аніж раніше».

Нове місце відпочинку особливо полюбилося дітлахам. Найбільші враження – від сучасного фонтану.

«Це найулюбленіше місце відпочинку мого 4-річного онука Ярослава. Він у захваті від фонтану! Гуляємо тепер тільки на цій площі. Дуже гарно тут», – сказала місцева мешканка Наталя Кобзар.

Найбільше він полюбився малечі

На площі висадили газони та дерева. Додали комфорту зручними лавами.

«Раніше тут був просто асфальт і радянські лави. Натомість тепер для дітей створили комфорт. Та і дорослих багато прогулюється», – зазначив мешканець Криничок Богдан Соколов.

На молодій травичці вмостилися дівчата. Кажуть, площа – найкраще місце, аби відпочити на канікулах.

«Рада, що маємо таку чудову нову площу, – сказала школярка Валерія Семерець. – Тут можна веселитися, відпочивати, загоряти, навіть купатися у фонтані. Дуже класно!».

На площі – зручні лави,..

«Фонтани класні! Ми постійно бігаємо до них», – поділилася Софія Каменчук. 

За чотири роки на Січеславщині відкрили сім сучасних зон відпочинку.

Раніше повідомлялося, що для учнів Слобожанської школи №2 зводять два новеньких корпуси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...