App Store Google Play

Мати хлопчика, якого збила автівка, заявляє про гальмування справи правоохоронцями

11.06.2019 09:30
Мати хлопчика, якого збила автівка, заявляє про гальмування справи правоохоронцями

Три місяці тому, у березні, у Дніпрі сталася ДТП, під час якої водійка збила 11-річного хлопчика. Мама постраждалогї дитини Світлана Костюченко стверджує, що правоохоронні органи гальмують слідство, передає Дніпроград.

4 березня на проспекті Богдана Хмельницького хлопець переходив дорогу на пішоходному переході. Світлана Костюченко розповідає, що за 10 метрів до закінчення переходу автівка не зупинилася і на великій швидкості Mazda збила дитину. 

"Водійку звати Катерина Матвієнко. Вона навіть не пригальмувала. Ба більше, протягнула мою дитину сім метрів головою по асфальту. Лікарі сказали, що хлопчика врятував великий рюкзак з книжками, завдяки чому він не пішов повністю під машину. На щастя, його вчасно госпіталізували і прооперували", - розповіла мати.

Вона повідомила, що у результаті ДТП у постраждалого відкрита черепно-мозкова травма, струс мозку, пошкоджені кінцівки обох ніг і рвані рани на руках, розрив колінного суглоба.

"Винуватиця ДТП жодного разу не поцікавилася, як здоров'я дитини, яку вона збила. І не пропонувала жодної допомоги. У сина наразі проблеми з пам'ятю, він швидко втомлюється, багато нервує, зривається на крик. У дитини комплекси з приводу зовнішності, адже дуже пошкоджена голова, він шкутильгає", - розповіла Світлана Костюченко.

Жінка також наголошує, що слідчий гальмує розслідування, адже за три місяці справа досі не зрушила з місця.

"Тльки 12 квітня слідчий звернувся до суду про призначення судово-медичної та авто-технічної експертизи. Також ми подали ряд клопотань про визнання транспортного засобу речовим доказом, про накладення арешту на транспортний засіб, про виклик і допит свідків. Але на них нам досі не відповіли.  Наразі ми написали скарги у прокуратуру, адже водійці навіть не присвоєно статус підозрюваної", - повідомила мати.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...