App Store Google Play

Масштабна реконструкція: у найстарішій школі Апостолівської громади триває капітальний ремонт

11 Червня 13:00
Масштабна реконструкція: у найстарішій школі Апостолівської громади триває капітальний ремонт

Перший за часи існування капітальний ремонт «переживає» Апостолівська школа №3. Оновлення – одночасно в трьох корпусах закладу. Два з них – уже з новою покрівлею. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Більшу частину свого часу діти проводять у школі. Тому, там мають бути всі умови для всебічного розвитку: цікавий дизайн, комфортні кабінети, сучасні технології. Навчальні заклади за такими вимогами створюємо на Дніпропетровщині. Наприклад, оновлюємо школу №3 у місті Апостолове», – розповів голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

В Апостолівській школі №3 – три корпуси різного віку. Найстарішому – понад 90 років. Два інші – 1972 та 1994 років. Ремонту жодна з будівель не знала ніколи.

 У ній  – три корпуси

«Ми вже дуже давно чекали на реконструкцію і раді, що нарешті дочекалися. Хочемо бачити школу новою, гарною та теплою. Щоб і дітям було комфортно навчатися, і вчителям хотілося ще сумлінніше працювати», – висловилася заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Ясковець.

Реконструкція – одразу в трьох корпусах. «Наймолодший» уже з сучасною утепленою покрівлею та металопластиковими вікнами. Нині ремонтники утеплюють дах «середнього» корпусу. Паралельно будують новий дерев’яний каркас покрівлі найстарішої споруди.

«Хочу, щоб моя школа відповідала європейським стандартам. Щоб тут було сучасне обладнання, кольорові класи», – сказала учениця дев’ятого класу Кароліна Полтавець.

 Там будують новий каркас покрівлі

Після осучаснення школи ззовні, ремонтники візьмуться за реконструкцію зсередини. Замінять електрику, системи водопостачання та опалення. У найстарішому та «середньому» корпусах обладнають вбиральні, яких ніколи не було. Дітям доводилося бігати в корпус 94-року чи навіть на вулицю.

«Думаю, що після реконструкції у моїй школі значно покращаться умови. Хочу побачити новий клас та спортивну залу, – поділився дев’ятикласник Іван Капуста. – В оновленій школі дітям буде цікавіше навчатися».

Сучасними стануть кабінети, їдальня, спортивна та актова зали. Остання в аварійному стані – дітей туди не пускають.

 Сучасними стануть коридори

«Коли відкриють актову залу, там нарешті можна буде проводити свята, організовувати конкурси та вистави», – зауважила учениця дев’ятого класу Оксана Леухіна.

В Апостолівській школі №3 навчаються 540 дітлахів.

Раныше повыдомлялося, що у Старих Кодаках будують новітній дитсадок на 80 дітлахів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...