App Store Google Play

Забудьте про рейтинги. Ми з вами на війні, - Парубій

10 Червня 09:30
Забудьте про рейтинги. Ми з вами на війні, - Парубій

Під час цієї парламентської кампанії проукраїнські сили мають згуртуватися навколо захисту того, що досягнуто після перемоги Революції Гідності, й не допустити повернення "демонів минулого". Про це з трибуни з'їзду партії "Європейська солідарність", який проводився у неділю, 9 червня 2019 року, заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє Дніпроград з посиланням на  Еспресо.TV.

Він наголосив, що зараз не час знеохочуватися чи здаватися, адже у попередні роки важливі перетворення в країні також доводилося впроваджувати за вкрай несприятливих обставин. Так само як і досягати успіху на фронті, додав політик.

"Під обстрілами з Москви ми змінювали Україну. Це як поранений боєць сам собі перев'язує рану і навіть іде в атаку. Це так і було, коли головнокомандувач наказав перейти в контрнаступ і це був найбільший контрнаступ в сучасній історії України", - зазначив політик.

"Забудьте про рейтинги. Ми з Вами на війні", - підкреслив Парубій, пояснивши при цьому, що зараз головним є не показники соціологічних опитувань, а реальні здобутки.

Що ж стосується можливого реваншу орієнтованих на Росію партій та рухів, то така загроза справді існує, однак країна змінюється і на заваді ворога стоїть нове покоління патріотів.

"Нація змінюється. Ми не повернемося у рабське ярмо, як би цього не хотілося демонам минулого... У нашій державі достатньо сильних і мужніх громадян", - підсумував Парубій.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко представив першу десятку своєї оновленої партії на дострокових виборах до Верховної Ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...