App Store Google Play

Забудьте про рейтинги. Ми з вами на війні, - Парубій

10 Червня 09:30
Забудьте про рейтинги. Ми з вами на війні, - Парубій

Під час цієї парламентської кампанії проукраїнські сили мають згуртуватися навколо захисту того, що досягнуто після перемоги Революції Гідності, й не допустити повернення "демонів минулого". Про це з трибуни з'їзду партії "Європейська солідарність", який проводився у неділю, 9 червня 2019 року, заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє Дніпроград з посиланням на  Еспресо.TV.

Він наголосив, що зараз не час знеохочуватися чи здаватися, адже у попередні роки важливі перетворення в країні також доводилося впроваджувати за вкрай несприятливих обставин. Так само як і досягати успіху на фронті, додав політик.

"Під обстрілами з Москви ми змінювали Україну. Це як поранений боєць сам собі перев'язує рану і навіть іде в атаку. Це так і було, коли головнокомандувач наказав перейти в контрнаступ і це був найбільший контрнаступ в сучасній історії України", - зазначив політик.

"Забудьте про рейтинги. Ми з Вами на війні", - підкреслив Парубій, пояснивши при цьому, що зараз головним є не показники соціологічних опитувань, а реальні здобутки.

Що ж стосується можливого реваншу орієнтованих на Росію партій та рухів, то така загроза справді існує, однак країна змінюється і на заваді ворога стоїть нове покоління патріотів.

"Нація змінюється. Ми не повернемося у рабське ярмо, як би цього не хотілося демонам минулого... У нашій державі достатньо сильних і мужніх громадян", - підсумував Парубій.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко представив першу десятку своєї оновленої партії на дострокових виборах до Верховної Ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...