App Store Google Play

У Старих Кодаках будують новітній дитсадок на 80 дітлахів

10 Червня 11:30
У Старих Кодаках будують новітній дитсадок на 80 дітлахів

У селі Старі Кодаки Дніпровського району продовжується спорудження сучасного дитсадка. Місцеві пильно спостерігають за будівництвом і чекають на його найскоріше завершення. Тільки-но заклад введуть в експлуатацію, він прийме 80 малюків. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«На Дніпропетровщині зводимо нанівець черги в дитсадках. Для цього розширюємо існуючі дошкільні заклади та зводимо нові. За три останні роки створили в садках регіону 6 тисяч додаткових місць», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Триває будівництво дитсадка у Старих Кодаках. Закладу в селі не було ніколи. Тільки – у мріях місцевих мешканців.

«У мене четверо дітей. І головна проблема – садочок хтозна-де, в місті. Доводиться спочатку відвозити молодших, а потім із старшою донькою вирушати до школи. Це дуже незручно. Сподіваємося, що найближчим часом нам добудують дитсадок, і наші дітки будуть виховуватися в гарних умовах», – розказала місцева мешканка Світлана Мордань. 

Такі ж сподівання – і в Ольги Івженко. Вона возить доньку до дитсадка, що у військовому містечку Авіаторське.

«Моя молодша донька Весна відвідує дитячий садочок, але він знаходиться далеко від Старих Кодаків. Тому забагато часу витрачаємо на перевезення. Ситуація ускладняється взимку, коли неабиякі проблеми з транспортом», – наголосила жінка.  

У майбутньому новий садок та місцева школа утворять разом навчально-виховний комплекс.

«Ми багато років чекали на це будівництво. Садок «росте» на очах, – зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Старокодацької школи Ірина Селянська. – Діти після садочка продовжуватимуть навчання у школі. Така собі спадкоємність. Це комфортно й без стресу». 

Будівництво дитсадка – із серпня 2018-го. Підрядники змонтували каркас. На першому поверсі «вигнали» стіни та встановили вікна, наразі кладка стін – на другому. Незабаром почнуть прокладати внутрішні комунікації та стануть до гідроізоляції покрівлі. 

Крім Старих Кодаків, Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки в Іларіоновому, Покрові й Кам’янському.

Раніше повідомлялося, що у Криничанському районі будують відразу дві амбулаторії європейського зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...