App Store Google Play

У Старих Кодаках будують новітній дитсадок на 80 дітлахів

10 Червня 11:30
У Старих Кодаках будують новітній дитсадок на 80 дітлахів

У селі Старі Кодаки Дніпровського району продовжується спорудження сучасного дитсадка. Місцеві пильно спостерігають за будівництвом і чекають на його найскоріше завершення. Тільки-но заклад введуть в експлуатацію, він прийме 80 малюків. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«На Дніпропетровщині зводимо нанівець черги в дитсадках. Для цього розширюємо існуючі дошкільні заклади та зводимо нові. За три останні роки створили в садках регіону 6 тисяч додаткових місць», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Триває будівництво дитсадка у Старих Кодаках. Закладу в селі не було ніколи. Тільки – у мріях місцевих мешканців.

«У мене четверо дітей. І головна проблема – садочок хтозна-де, в місті. Доводиться спочатку відвозити молодших, а потім із старшою донькою вирушати до школи. Це дуже незручно. Сподіваємося, що найближчим часом нам добудують дитсадок, і наші дітки будуть виховуватися в гарних умовах», – розказала місцева мешканка Світлана Мордань. 

Такі ж сподівання – і в Ольги Івженко. Вона возить доньку до дитсадка, що у військовому містечку Авіаторське.

«Моя молодша донька Весна відвідує дитячий садочок, але він знаходиться далеко від Старих Кодаків. Тому забагато часу витрачаємо на перевезення. Ситуація ускладняється взимку, коли неабиякі проблеми з транспортом», – наголосила жінка.  

У майбутньому новий садок та місцева школа утворять разом навчально-виховний комплекс.

«Ми багато років чекали на це будівництво. Садок «росте» на очах, – зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Старокодацької школи Ірина Селянська. – Діти після садочка продовжуватимуть навчання у школі. Така собі спадкоємність. Це комфортно й без стресу». 

Будівництво дитсадка – із серпня 2018-го. Підрядники змонтували каркас. На першому поверсі «вигнали» стіни та встановили вікна, наразі кладка стін – на другому. Незабаром почнуть прокладати внутрішні комунікації та стануть до гідроізоляції покрівлі. 

Крім Старих Кодаків, Дніпропетровська ОДА зводить дитсадки в Іларіоновому, Покрові й Кам’янському.

Раніше повідомлялося, що у Криничанському районі будують відразу дві амбулаторії європейського зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...