App Store Google Play

Екс-радника Філатова суддю Чорнобука випустили з-під варти

10 Червня 17:30
Екс-радника Філатова суддю Чорнобука випустили з-під варти

Київський апеляційний суд скасував ухвалу Голосіївського районного суду міста Києва про продовження терміну утримання під вартою колишнього голови Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Валерія Чорнобука, підозрюваного у державній зраді. Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК, передає Дніпроград.

Київський апеляційний суд скасував ухвалу Голосіївського районного суду Києва, яким було продовжено термін утримання під вартою колишньому голові Апеляційного суду АР Крим, відповідно, він звільнений з-під варти.

Позиція захисту ґрунтувалася на тому, що підозрюваний є чинним суддею, оскільки 29 листопада 2018 року Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду визнав протиправним і скасовано постанову Верховної ради від 29 вересня 2016 року "Про звільнення судді".

Згідно з законом України "Про судоустрій і статус суддів" скасування постанови ВР України "Про звільнення судді" не є підставою для поновлення на посаді судді, тобто особа не отримала статус судді, повідомили в прокуратурі. Рішення питання про звільнення з посади судді, відповідно до чинного законодавства, належить виключно до повноважень Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, Голосіївський районний суд Києва продовжив арешт колишньому голові Апеляційного суду Криму Валерію Чернобуку. У липні 2018 року співробітники прокуратури і СБУ провели обшуки в приміщеннях, в яких проживав Чорнобук. Пізніше колишнього працівника феміди оголосили в розшук, бо він переховувався від слідства.

Зазначимо, Валерій Чорнобук, будучи суддею під час окупації Криму, сам допомагав Росії і її представникам в переході судів АР Крим на здійснення правосуддя за законодавством агресора. 

Чорнобука неодноразово пов'язували з міським головою Дніпра Борисом Філатовим - суддя-зрадник вирішував питання "взаємодії" з правоохоронцями.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...