App Store Google Play

У Дніпрі журналісти взяли участь у вітрильних перегонах

9 Червня 11:00
У Дніпрі журналісти взяли участь у вітрильних перегонах

Вчора, 8 червня, у Дніпрі відбулася святкова вітрильна  регата на честь Дня журналіста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, вже четвертий рік поспіль у Дніпрі проходять вітрильні змагання до Дня журналіста. Традиційно, під час жеребкування учасники довільно розбилися на команди, і кожна піднялася на борт своєї яхти. Керував кожною командою професійний капітан і його помічник, які максимально делегували свої повноваження учасникам регати.

До змагань долучилися близько 35 журналістів, які сформувалися приблизно у 20 команд разом із професійними яхтcменами, розподілившись на невеличкі екіпажі.

"Легко не буде нікому, бажаємо журналістам витримки та завзяття! У добру путь", - зазначили організатори перегонів у вітальному слові. А капітани побажали один одному сім футів під кілем і попутного вітру, тобто удачі та гарного плавання.

Змагання стали справжнім випробуванням для новачків, адже в'язання вузлів, підіймання вітрил, освоєння такелажу та багато іншого - зовсім не легка робота. 

У результаті змагань перехідний кубок за абсолютну швидкість отримала яхта-переможець «Оса»,  а також відповідні медалі отримали й інші призери змагань.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулися вітрильні перегони до Дня захисту дітей.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...