App Store Google Play

У Дніпрі журналісти взяли участь у вітрильних перегонах

09.06.2019 11:00
У Дніпрі журналісти взяли участь у вітрильних перегонах

Вчора, 8 червня, у Дніпрі відбулася святкова вітрильна  регата на честь Дня журналіста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, вже четвертий рік поспіль у Дніпрі проходять вітрильні змагання до Дня журналіста. Традиційно, під час жеребкування учасники довільно розбилися на команди, і кожна піднялася на борт своєї яхти. Керував кожною командою професійний капітан і його помічник, які максимально делегували свої повноваження учасникам регати.

До змагань долучилися близько 35 журналістів, які сформувалися приблизно у 20 команд разом із професійними яхтcменами, розподілившись на невеличкі екіпажі.

"Легко не буде нікому, бажаємо журналістам витримки та завзяття! У добру путь", - зазначили організатори перегонів у вітальному слові. А капітани побажали один одному сім футів під кілем і попутного вітру, тобто удачі та гарного плавання.

Змагання стали справжнім випробуванням для новачків, адже в'язання вузлів, підіймання вітрил, освоєння такелажу та багато іншого - зовсім не легка робота. 

У результаті змагань перехідний кубок за абсолютну швидкість отримала яхта-переможець «Оса»,  а також відповідні медалі отримали й інші призери змагань.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулися вітрильні перегони до Дня захисту дітей.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...