App Store Google Play

У Дніпрі журналісти взяли участь у вітрильних перегонах

09.06.2019 11:00
У Дніпрі журналісти взяли участь у вітрильних перегонах

Вчора, 8 червня, у Дніпрі відбулася святкова вітрильна  регата на честь Дня журналіста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, вже четвертий рік поспіль у Дніпрі проходять вітрильні змагання до Дня журналіста. Традиційно, під час жеребкування учасники довільно розбилися на команди, і кожна піднялася на борт своєї яхти. Керував кожною командою професійний капітан і його помічник, які максимально делегували свої повноваження учасникам регати.

До змагань долучилися близько 35 журналістів, які сформувалися приблизно у 20 команд разом із професійними яхтcменами, розподілившись на невеличкі екіпажі.

"Легко не буде нікому, бажаємо журналістам витримки та завзяття! У добру путь", - зазначили організатори перегонів у вітальному слові. А капітани побажали один одному сім футів під кілем і попутного вітру, тобто удачі та гарного плавання.

Змагання стали справжнім випробуванням для новачків, адже в'язання вузлів, підіймання вітрил, освоєння такелажу та багато іншого - зовсім не легка робота. 

У результаті змагань перехідний кубок за абсолютну швидкість отримала яхта-переможець «Оса»,  а також відповідні медалі отримали й інші призери змагань.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулися вітрильні перегони до Дня захисту дітей.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...