App Store Google Play

Дніпряни зібралися на вулиці Короленка з вимогою припинити вирубку дерев

08.06.2019 11:15
Дніпряни зібралися на вулиці Короленка з вимогою припинити вирубку дерев

Вчора, 7 червня, дніпровські активісти та небайдужі дніпряни зібралися на вулиці Короленка та вимагали у місцевої влади припинити вирубку здорових дерев задля реконструкції. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Наразі на вулиці Короленка між проспектом Дмитра Яворницького та Троїцькою площею розпочалася маштабна реконструкція. Цей відрізок вулиці має стати пішохідною алеєю. Проект передбачає повне знищення дерев по вулиці Короленка та на проспекті вздовж будівлі, що готується до реконструкції. Натомісь пропонується викладена каменем алея аж з чотирма маленькими платанами. Їх мають висадити після закінчення ремонтних робіт - у 2020 році.

Представниця «Save Dnipro» Ірина Черниш зазначає, що зараз при реконструкції ділянок міста масово пошкоджуютьдерева, а деякі - зовсім видаляють. Такі дії негативно впливають на чистоту повітря і без того брудного міста. Зазначимо, що тільки через будівлю метро у місті було знищено десятки дерев.

"Поки весь цивілізований світ береже дерева, у Дніпрі їх просто нищать. Людство вже давно навчилося перевозити зелені насадження з одного місця в інше, також цілі міста хизуються найстарішими деревами, тим самим заохочуючи туристів до своїх населених пунктів. Дерева на Короленка стали останньою краплею, тому ми оголосили безстрокову акцію протесту", - зазначила Ірина Черниш.

Кожному з присутніх запропонували розклеїти так звані розпорядження міського голови, в яких, як зазначають представники «Save Dnipro», залишили саму суть проектів рішення. Активісти розвішали ці "вироки" на стовбури в радіусі кількох кварталів: “Це дерево заважає платній парковці. Зрізати на дрова!”, "Це заважає встановлювати ларьок. Зрізати". Обклеювали розпорядження червоною стрічкою, яка символізує місце спилу. 

Учасники акції зазначили, що їх протест буде безстроковим доти, доки влада Дніпра не ухвалить мораторій на видалення дерев в місті і неправильне їх кронування.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...