App Store Google Play

Дніпряни зібралися на вулиці Короленка з вимогою припинити вирубку дерев

08.06.2019 11:15
Дніпряни зібралися на вулиці Короленка з вимогою припинити вирубку дерев

Вчора, 7 червня, дніпровські активісти та небайдужі дніпряни зібралися на вулиці Короленка та вимагали у місцевої влади припинити вирубку здорових дерев задля реконструкції. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Наразі на вулиці Короленка між проспектом Дмитра Яворницького та Троїцькою площею розпочалася маштабна реконструкція. Цей відрізок вулиці має стати пішохідною алеєю. Проект передбачає повне знищення дерев по вулиці Короленка та на проспекті вздовж будівлі, що готується до реконструкції. Натомісь пропонується викладена каменем алея аж з чотирма маленькими платанами. Їх мають висадити після закінчення ремонтних робіт - у 2020 році.

Представниця «Save Dnipro» Ірина Черниш зазначає, що зараз при реконструкції ділянок міста масово пошкоджуютьдерева, а деякі - зовсім видаляють. Такі дії негативно впливають на чистоту повітря і без того брудного міста. Зазначимо, що тільки через будівлю метро у місті було знищено десятки дерев.

"Поки весь цивілізований світ береже дерева, у Дніпрі їх просто нищать. Людство вже давно навчилося перевозити зелені насадження з одного місця в інше, також цілі міста хизуються найстарішими деревами, тим самим заохочуючи туристів до своїх населених пунктів. Дерева на Короленка стали останньою краплею, тому ми оголосили безстрокову акцію протесту", - зазначила Ірина Черниш.

Кожному з присутніх запропонували розклеїти так звані розпорядження міського голови, в яких, як зазначають представники «Save Dnipro», залишили саму суть проектів рішення. Активісти розвішали ці "вироки" на стовбури в радіусі кількох кварталів: “Це дерево заважає платній парковці. Зрізати на дрова!”, "Це заважає встановлювати ларьок. Зрізати". Обклеювали розпорядження червоною стрічкою, яка символізує місце спилу. 

Учасники акції зазначили, що їх протест буде безстроковим доти, доки влада Дніпра не ухвалить мораторій на видалення дерев в місті і неправильне їх кронування.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...