App Store Google Play

Дніпряни зібралися на вулиці Короленка з вимогою припинити вирубку дерев

8 Червня 11:15
Дніпряни зібралися на вулиці Короленка з вимогою припинити вирубку дерев

Вчора, 7 червня, дніпровські активісти та небайдужі дніпряни зібралися на вулиці Короленка та вимагали у місцевої влади припинити вирубку здорових дерев задля реконструкції. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Наразі на вулиці Короленка між проспектом Дмитра Яворницького та Троїцькою площею розпочалася маштабна реконструкція. Цей відрізок вулиці має стати пішохідною алеєю. Проект передбачає повне знищення дерев по вулиці Короленка та на проспекті вздовж будівлі, що готується до реконструкції. Натомісь пропонується викладена каменем алея аж з чотирма маленькими платанами. Їх мають висадити після закінчення ремонтних робіт - у 2020 році.

Представниця «Save Dnipro» Ірина Черниш зазначає, що зараз при реконструкції ділянок міста масово пошкоджуютьдерева, а деякі - зовсім видаляють. Такі дії негативно впливають на чистоту повітря і без того брудного міста. Зазначимо, що тільки через будівлю метро у місті було знищено десятки дерев.

"Поки весь цивілізований світ береже дерева, у Дніпрі їх просто нищать. Людство вже давно навчилося перевозити зелені насадження з одного місця в інше, також цілі міста хизуються найстарішими деревами, тим самим заохочуючи туристів до своїх населених пунктів. Дерева на Короленка стали останньою краплею, тому ми оголосили безстрокову акцію протесту", - зазначила Ірина Черниш.

Кожному з присутніх запропонували розклеїти так звані розпорядження міського голови, в яких, як зазначають представники «Save Dnipro», залишили саму суть проектів рішення. Активісти розвішали ці "вироки" на стовбури в радіусі кількох кварталів: “Це дерево заважає платній парковці. Зрізати на дрова!”, "Це заважає встановлювати ларьок. Зрізати". Обклеювали розпорядження червоною стрічкою, яка символізує місце спилу. 

Учасники акції зазначили, що їх протест буде безстроковим доти, доки влада Дніпра не ухвалить мораторій на видалення дерев в місті і неправильне їх кронування.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...