App Store Google Play

У Криничанському районі будують відразу дві амбулаторії європейського зразка

7 Червня 13:30
У Криничанському районі будують відразу дві амбулаторії європейського зразка

У селах Січкславщини відкривають амбулаторії сімейної медицини новітнього формату. Загалом їх буде 18. Два такі медзаклади зводять «з нуля» й у Криничанському районі – в Адамівці та Божедарівці. Якісне медобслуговування матимуть майже 9 тис селян. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Нові амбулаторії сімейної медицини зводимо за таким стандартом – енергоефективна будівля, комфортне приміщення, сучасне медобладнання. Це дозволяє підняти медобслуговування у сільській місцевості на якісно новий рівень, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Амбулаторії нового зразка вже відкрили у Лобойківці, Іванівці, Придніпровському та Прядівці. Ще 14 закладів нині будують в інших куточках регіону. Два з них – у Криничанському районі».

Мешканці Божедарівки та навколишніх сіл давно чекали на сучасну амбулаторію.

У Божедарівці будують «з нуля» нову амбулаторію

«Дуже раді, що матимемо нову амбулаторію. Сподіваємося, тут буде сучасне обладнання, і лікувати нас також будуть по-новому», – сказала мешканка села Вільне Надія Бардадим. 

Будівля амбулаторії вже із термомодернізованим фасадом. Залишилося утеплити цоколь. Всередині у розпалі – оздоблення. Стіни готують під фарбування. Облаштують і квартири для двох лікарів.

«Вже хочеться скоріше працювати в сучасній амбулаторії, – сказала сімейна лікарка Леся Ніздрань. – Тут буде і комфорт, і нове обладнання. Завдяки телемедицині матимемо можливість консультуватися з вузькопрофільними фахівцями обласних лікарень. І не треба буде пацієнтам їздити до Дніпра».

Всередині у розпалі – оздоблення

«Зараз доводиться синочка возити на елементарні обстеження чи на прийом до лікарів у міста. Сподіваємося, вже незабаром матимемо все тут, у новій амбулаторії», – підкреслила мешканка села Саксаганське Галина Кучер.

Давно чекали на комфортну амбулаторію й мешканці села Адамівка. Нині медзаклад – на краю села. Пацієнтам діставатися туди незручно.

Нову амбулаторію будують у самому центрі Адамівки, неподалік від аптеки. Зараз підрядники облицьовують фасад. Зводять підпірну стінку. Роботи всередині – на фініші. Стіни вже підготовили під фарбування, поклали кахель. Облаштовують і житло для сімейного лікаря.

Роботи всередині – на фініші

«Вже закупили нове обладнання. Придбали і яскраві меблі. Сподіваємося, вони підійматимуть пацієнтам настрій і сприятимуть їхньому якомога швидшому одужанню. Плануємо у холі поставити телевізор, а ще зробити вай-фай зону», – розповіла головний лікар Криничанського центру медико-санітарної допомоги Тетяна Здохленко.

Пацієнти новозбудованих закладів отримуватимуть всі медпослуги первинної ланки. Загалом у Божедарівській та Адамівській амбулаторіях обслуговуватимуться 8,7 тис мешканців Криничанського району.

Раніше повідомлялося, що у Сурсько-Литовській ОТГ реконструюють амбулаторію сімейної медицини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...