App Store Google Play

У Дніпрі стартував перший туристичний форум

07.06.2019 19:00
У Дніпрі стартував перший туристичний форум

Сьогодні, 7 червня, у дніпровському Музеї українського живопису стартував перший у місті туристичний форум, який зібрав представників туристичної сфери з усієї області. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Головною метою форуму стало обговорення набутого досвіду туристичних організацій та перспективи розвитку галузі на теренах нашого регіону.

Як зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб туризм є однією з найперспективніших галузей, яку необхідно розвивати.

“Ми всі знаємо, що Україна багата на історію та природні дива. Втім, не усі можуть пишатися цим та розповідати про це людям. Саме тому ми і організували цей форум, під час якого експерти розповідатимуть та обговорюватимуть перспективи розвитку туризму в нашій області. Чим більше буде розвиватися регіон у туристичному плані, тим більше обласний бюджет зможе отримувати податків і, відповідно, витрачати ці кошти на його розвиток”, - зазначила Ольга Горб.

На форумі свої напрацювання та можливості презентували одразу декілька туристичних організацій області. Окрему увагу слід звернути на такий вид туризму як промисловий. Сьогодні лідером промислового туризму можна впевнено назвати Кривий Ріг.

“Сьогодні у нашому місті розроблено та діють 80 туристичних маршрутів, які охоплюють промислові підприємства міста. У нас підписано меморандум з декількома великими комбінатами, які включені у ці маршрути. Зокрема, туристи можуть побувати на таких велетнях індустрії як Південний ГЗК, Північний ГЗК, АрселорМіттал, Криворізький меткобінат тощо”, - розповіла представниця криворізького виконкому Ірина Червона.

Туристичний форум у Дніпрі продовжиться і завтра, тож кожен мешканець міста може долучитися до обговорення перспектив розвитку міста та запропонувати свої ідеї.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...