App Store Google Play

У Дніпрі стартував перший туристичний форум

7 Червня 19:00
У Дніпрі стартував перший туристичний форум

Сьогодні, 7 червня, у дніпровському Музеї українського живопису стартував перший у місті туристичний форум, який зібрав представників туристичної сфери з усієї області. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Головною метою форуму стало обговорення набутого досвіду туристичних організацій та перспективи розвитку галузі на теренах нашого регіону.

Як зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб туризм є однією з найперспективніших галузей, яку необхідно розвивати.

“Ми всі знаємо, що Україна багата на історію та природні дива. Втім, не усі можуть пишатися цим та розповідати про це людям. Саме тому ми і організували цей форум, під час якого експерти розповідатимуть та обговорюватимуть перспективи розвитку туризму в нашій області. Чим більше буде розвиватися регіон у туристичному плані, тим більше обласний бюджет зможе отримувати податків і, відповідно, витрачати ці кошти на його розвиток”, - зазначила Ольга Горб.

На форумі свої напрацювання та можливості презентували одразу декілька туристичних організацій області. Окрему увагу слід звернути на такий вид туризму як промисловий. Сьогодні лідером промислового туризму можна впевнено назвати Кривий Ріг.

“Сьогодні у нашому місті розроблено та діють 80 туристичних маршрутів, які охоплюють промислові підприємства міста. У нас підписано меморандум з декількома великими комбінатами, які включені у ці маршрути. Зокрема, туристи можуть побувати на таких велетнях індустрії як Південний ГЗК, Північний ГЗК, АрселорМіттал, Криворізький меткобінат тощо”, - розповіла представниця криворізького виконкому Ірина Червона.

Туристичний форум у Дніпрі продовжиться і завтра, тож кожен мешканець міста може долучитися до обговорення перспектив розвитку міста та запропонувати свої ідеї.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...