App Store Google Play

У Дніпрі стартував перший туристичний форум

7 Червня 19:00
У Дніпрі стартував перший туристичний форум

Сьогодні, 7 червня, у дніпровському Музеї українського живопису стартував перший у місті туристичний форум, який зібрав представників туристичної сфери з усієї області. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Головною метою форуму стало обговорення набутого досвіду туристичних організацій та перспективи розвитку галузі на теренах нашого регіону.

Як зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб туризм є однією з найперспективніших галузей, яку необхідно розвивати.

“Ми всі знаємо, що Україна багата на історію та природні дива. Втім, не усі можуть пишатися цим та розповідати про це людям. Саме тому ми і організували цей форум, під час якого експерти розповідатимуть та обговорюватимуть перспективи розвитку туризму в нашій області. Чим більше буде розвиватися регіон у туристичному плані, тим більше обласний бюджет зможе отримувати податків і, відповідно, витрачати ці кошти на його розвиток”, - зазначила Ольга Горб.

На форумі свої напрацювання та можливості презентували одразу декілька туристичних організацій області. Окрему увагу слід звернути на такий вид туризму як промисловий. Сьогодні лідером промислового туризму можна впевнено назвати Кривий Ріг.

“Сьогодні у нашому місті розроблено та діють 80 туристичних маршрутів, які охоплюють промислові підприємства міста. У нас підписано меморандум з декількома великими комбінатами, які включені у ці маршрути. Зокрема, туристи можуть побувати на таких велетнях індустрії як Південний ГЗК, Північний ГЗК, АрселорМіттал, Криворізький меткобінат тощо”, - розповіла представниця криворізького виконкому Ірина Червона.

Туристичний форум у Дніпрі продовжиться і завтра, тож кожен мешканець міста може долучитися до обговорення перспектив розвитку міста та запропонувати свої ідеї.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...