App Store Google Play

Найнеобхідніше для Дніпра - вирішити проблему забруднення атмосферного повітря, - еколог

07.06.2019 08:30
Найнеобхідніше для Дніпра - вирішити проблему забруднення атмосферного повітря, - еколог

Січеславська область є однією з найбільш промислових на території України, а це викликає певні екологічні проблеми. Про це сьогодні, 6 червня, під час пресконференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомив завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ "Дніпровська політехніка" Артем Павличенко, передає Дніпроград.

"Можна аналізувати кожен з об'єктів навколишнього середовища і побачити, що там відбуваються певні зміни та порушення. Обсяги цих порушень залежать саме від діяльності тих чи тих промислових підприємств, транспорту, не дотримання підприємцями природоохоронного законодавства", - зазначив Артем Павличенко.

За словами фахівця, наразі найнеобхіднішим є вирішення проблеми забруднення атмосферного повітря. Адже зараз на території нашої області функціонує гірничо-металургійний комплекс, який формує потужний вплив на атмосферне повітря та всі інші об'єкти довкілля.

Водночас, за словами експерта, Січеславська область є лідером у напрямку відновлення системи екологічного моніторингу - державного та громадського.

"Це і є поштовх до вирішення певних екологічних проблем. Якщо ми знаємо картину тієї чи тієї території, зможемо контролювати певні концентрації речовин на ній. Саме тоді коли ми виявляємо підвищення забруднення, можемо розуміти, що до цього прзвело і розробляти відповідні природоохоронні рішення", - прокоментував завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ "Дніпровська політехніка" Артем Павличенко.

Нагадаємо, сьогодні у Дніпрі стартувала дводенна українсько-німецька конференція, направлена на подолання викликів кліматичної адаптації. Близько 20 німецьких та українських експертів знайомлять учасників з найактуальнішою інформацією щодо змін клімату, їх наслідками для України та Німеччини, презентують стратегії та конкретні проекти з адаптації на національному, регіональному та місцевому рівнях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...