App Store Google Play

Найнеобхідніше для Дніпра - вирішити проблему забруднення атмосферного повітря, - еколог

7 Червня 08:30
Найнеобхідніше для Дніпра - вирішити проблему забруднення атмосферного повітря, - еколог

Січеславська область є однією з найбільш промислових на території України, а це викликає певні екологічні проблеми. Про це сьогодні, 6 червня, під час пресконференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомив завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ "Дніпровська політехніка" Артем Павличенко, передає Дніпроград.

"Можна аналізувати кожен з об'єктів навколишнього середовища і побачити, що там відбуваються певні зміни та порушення. Обсяги цих порушень залежать саме від діяльності тих чи тих промислових підприємств, транспорту, не дотримання підприємцями природоохоронного законодавства", - зазначив Артем Павличенко.

За словами фахівця, наразі найнеобхіднішим є вирішення проблеми забруднення атмосферного повітря. Адже зараз на території нашої області функціонує гірничо-металургійний комплекс, який формує потужний вплив на атмосферне повітря та всі інші об'єкти довкілля.

Водночас, за словами експерта, Січеславська область є лідером у напрямку відновлення системи екологічного моніторингу - державного та громадського.

"Це і є поштовх до вирішення певних екологічних проблем. Якщо ми знаємо картину тієї чи тієї території, зможемо контролювати певні концентрації речовин на ній. Саме тоді коли ми виявляємо підвищення забруднення, можемо розуміти, що до цього прзвело і розробляти відповідні природоохоронні рішення", - прокоментував завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ "Дніпровська політехніка" Артем Павличенко.

Нагадаємо, сьогодні у Дніпрі стартувала дводенна українсько-німецька конференція, направлена на подолання викликів кліматичної адаптації. Близько 20 німецьких та українських експертів знайомлять учасників з найактуальнішою інформацією щодо змін клімату, їх наслідками для України та Німеччини, презентують стратегії та конкретні проекти з адаптації на національному, регіональному та місцевому рівнях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...