App Store Google Play

Дніпряни вийдуть на акцію проти масового спилювання дерев

7 Червня 08:00
Дніпряни вийдуть на акцію проти масового спилювання дерев

Завтра, 7 червня, дніпряни вийдуть на акцію протесту проти спилу здорових дерев у місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку зустрічі у Facebook.

Наразі на вулиці Короленка між проспектом Дмитра Яворницького та Троїцькою площею розпочалася маштабна реконструкція. Цей відрізок вулиці має стати пішохідною алеєю. Цей проект передбачає повне знищення дерев по вулиці Короленка та на проспекті вздовж будівлі, що готується до реконструкції. 

"Задля укладення плитки, улаштування парковки на тротуарі або встановлення чергового кіоску у Дніпрі масово нищать здорові дерева. Рослини, які можуть жити більше 100 років, просто зрізають, не давши їм дожити і половини життя", - розповідають активісти.

Зазначається, що кожне таке дерево — це 12 кілограмів не поглинутого вуглекислого газу на рік, який труїть саме тебе; родина з 4 людей, у якої забрали річну норму кисню; 10°С, на які підвищиться температура під ним; близько 30 000 гривень витрат з міського бюджету на його знищення та відновлення; більше 1000 гривень прибутку корупціонерів, які потім ріжуть його на дрова і пелети.

Аби вберегти дерева, 7 червня о 18:30 на вулиці Короленка, 2 (біля Гранд-готелю “Україна”), де просто зараз вирізають платани, вийдуть активісти та разом вимагатимуть від міської ради Дніпра та мера Бориса Філатова невідкладно заборонити видалення здорових дерев та кронування “під стовбур” — пріоритетом при реконструкції має бути екологічність та комфорт містян, а не інтереси паркувальників, власників кіосків чи виробників тротуарної плитки; підготувати та прийняти рішення Дніпровської міської ради, яке раз і назавжди встановить єдині прозорі правила поводження із зеленими насадженнями у Дніпрі.

"Наша команда вже готує відповідні документи та закликає всіх небайдужих містян долучитися до їхньої розробки. Протягом акції ми подамо відповідні папери безпосередньо до міської ради, аби не було жодного приводу затягувати з їхнім ухваленням. Також ми підготуємо написи, які всі бажаючі зможуть повісити на дерева по всьому місту для того, щоб хоч якось їх захистити від масового знищення", - йдеться у повідомленні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...