App Store Google Play

В Кривому розі на виборах до ВР не протовпитись від тезків і різноманітних "слуг народу"

06.06.2019 19:30
В Кривому розі на виборах до ВР не протовпитись від тезків і різноманітних "слуг народу"

За більш ніж два тижні з початку виборчої кампанії в Дніпропетровській області зареєстровано перші шість кандидатів-самовисуванців. Одну з кандидаток в 33 виборчому окрузі називають «клоном» та збираються звертатись до правоохоронців. Також зареєстровано двох кандидатів, в біографії яких значиться робота в організаціях зі схожою назвою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРА.

3 червня 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати України по 37 виборчому округу нардепа поточного скликання Дмитра Шпенова та у 27 виборчому окрузі Антона Єфіменка, за даними сайту ЦВК, юриста.

4 червня ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів у виборчому окрузі №37, що в Кривому Розі. Ними стали Валентин Грижук, як зазначено на сайті керівник проекту, Громадський рух «СЛУГА НАРОДУ» та Альона Товкун адвокат, керівник, приватне підприємство «ЗЕ! СЛУГА НАРОДА».

Станом на 5 червня ЦВК зареєструвала шостого кандидата-самовисуванця у 36 виборчому окрузі Дніпропетровської області. Ним став чинний народний обранець від цього мажоритарного округу  Артур Мартовицький.

Зазначимо, відповідно до частини 9, 10 статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України» висування кандидатів у депутати шляхом самовисування триватиме до 20 червня включно. Висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями відповідно до частина дев’ятої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України» триватиме до 10 червня включно.

Нагадаємо, 31 травня 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала першу кандидатку у народні депутати в Дніпропетровській області Ольгу Бабенко по виборчому округу №33 (місто Кривий Ріг, Центрально-Міський район). Кандидатка є керівницею проектів в громадській організації «БАТЬКІВЩИНА-КРИВИЙ РІГ». Натомість скандально відома місцева депутатка від "Батьківщини" Ольга Бабенко, яку називають кумою Вілкула, переконує, що зареєстрована кандидатка є її клоном.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...