App Store Google Play

У Магдалинівці працює сучасний інклюзивно-ресурсний центр

6 Червня 13:20
У Магдалинівці працює сучасний інклюзивно-ресурсний центр

Тренажери для розробки м’язів, настільні ігри – для розвитку моторики рук, консультації психолога та логопеда. Все це – в інклюзивно-ресурсному центрі Магдалинівської опорної школи. Нині там безкоштовно займаються 12 особливих дітей, понад 60 – вже отримали рекомендації спеціалістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Особливі діти Дніпропетровщини мають зростати в умовах комфорту разом зі своїми однолітками. Кожен об’єкт, який будуємо чи реконструюємо – безбар’єрний. Всюди є підйомники та пандуси. Зараз в регіоні вже 255 шкіл з інклюзивною освітою, які відвідують близько 800 учнів. Це майже втричі більше, ніж два роки тому, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Для розвитку таких хлопчиків та дівчаток створюємо й інклюзивно-ресурсні центри. Таких в області вже понад 30». 

Три місяці тому відкрився інклюзивно-ресурсний центр у Магдалинівці. Там працюють дефектолог, психолог, логопед та реабілітолог. У кожного спеціаліста – окремий кабінет. Там – все необхідне обладнання.

Є інтерактивні комплекси – вони допомагають розвивати інтелектуальну активність. Різноманітні тренажери. Вони – для реабілітації дітей із ДЦП, травмами і плоскостопістю.

«Спочатку фахівці Центру проводять обстеження дитини і надають рекомендації щодо подальшого розвитку. Потім батьки можуть приводити малих на заняття. Графік розробляється особисто для кожного відвідувача. Заняття в Центрі сприяють формуванню правильної постави, покращенню  розумової активності, формуванню морально-вольових та естетичних якостей», – зазначив реабілітолог Магдалинівської опорної школи Іван Савченко.

5-річний Єгорчик ходить до Центру з початку його роботи. З легкістю виконує різні вправи.

8-річного онука до логопеда привів і Аркадій Лахвердов.

«Ми ходимо до Центру вже місяць. Задоволені, бачимо перші результати. Тигран вже краще вимовляє букви», – сказав мешканець Магдалинівки Аркадій Лахвердов.

Загалом у Центрі займаються 12 дітей.

«Центр користується великою популярністю. До нас постійно звертаються батьки із дітьми. Ми консультуємо їх, розповідаємо над чим і як варто працювати», – сказала директор Магдалинівського інклюзивно-ресурсного центру Вікторія Губіна.

Центр створили обласним коштом – під час реконструкції опорної школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...