App Store Google Play

У Магдалинівці працює сучасний інклюзивно-ресурсний центр

06.06.2019 13:20
У Магдалинівці працює сучасний інклюзивно-ресурсний центр

Тренажери для розробки м’язів, настільні ігри – для розвитку моторики рук, консультації психолога та логопеда. Все це – в інклюзивно-ресурсному центрі Магдалинівської опорної школи. Нині там безкоштовно займаються 12 особливих дітей, понад 60 – вже отримали рекомендації спеціалістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Особливі діти Дніпропетровщини мають зростати в умовах комфорту разом зі своїми однолітками. Кожен об’єкт, який будуємо чи реконструюємо – безбар’єрний. Всюди є підйомники та пандуси. Зараз в регіоні вже 255 шкіл з інклюзивною освітою, які відвідують близько 800 учнів. Це майже втричі більше, ніж два роки тому, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Для розвитку таких хлопчиків та дівчаток створюємо й інклюзивно-ресурсні центри. Таких в області вже понад 30». 

Три місяці тому відкрився інклюзивно-ресурсний центр у Магдалинівці. Там працюють дефектолог, психолог, логопед та реабілітолог. У кожного спеціаліста – окремий кабінет. Там – все необхідне обладнання.

Є інтерактивні комплекси – вони допомагають розвивати інтелектуальну активність. Різноманітні тренажери. Вони – для реабілітації дітей із ДЦП, травмами і плоскостопістю.

«Спочатку фахівці Центру проводять обстеження дитини і надають рекомендації щодо подальшого розвитку. Потім батьки можуть приводити малих на заняття. Графік розробляється особисто для кожного відвідувача. Заняття в Центрі сприяють формуванню правильної постави, покращенню  розумової активності, формуванню морально-вольових та естетичних якостей», – зазначив реабілітолог Магдалинівської опорної школи Іван Савченко.

5-річний Єгорчик ходить до Центру з початку його роботи. З легкістю виконує різні вправи.

8-річного онука до логопеда привів і Аркадій Лахвердов.

«Ми ходимо до Центру вже місяць. Задоволені, бачимо перші результати. Тигран вже краще вимовляє букви», – сказав мешканець Магдалинівки Аркадій Лахвердов.

Загалом у Центрі займаються 12 дітей.

«Центр користується великою популярністю. До нас постійно звертаються батьки із дітьми. Ми консультуємо їх, розповідаємо над чим і як варто працювати», – сказала директор Магдалинівського інклюзивно-ресурсного центру Вікторія Губіна.

Центр створили обласним коштом – під час реконструкції опорної школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...