App Store Google Play

У Магдалинівці працює сучасний інклюзивно-ресурсний центр

6 Червня 13:20
У Магдалинівці працює сучасний інклюзивно-ресурсний центр

Тренажери для розробки м’язів, настільні ігри – для розвитку моторики рук, консультації психолога та логопеда. Все це – в інклюзивно-ресурсному центрі Магдалинівської опорної школи. Нині там безкоштовно займаються 12 особливих дітей, понад 60 – вже отримали рекомендації спеціалістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Особливі діти Дніпропетровщини мають зростати в умовах комфорту разом зі своїми однолітками. Кожен об’єкт, який будуємо чи реконструюємо – безбар’єрний. Всюди є підйомники та пандуси. Зараз в регіоні вже 255 шкіл з інклюзивною освітою, які відвідують близько 800 учнів. Це майже втричі більше, ніж два роки тому, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Для розвитку таких хлопчиків та дівчаток створюємо й інклюзивно-ресурсні центри. Таких в області вже понад 30». 

Три місяці тому відкрився інклюзивно-ресурсний центр у Магдалинівці. Там працюють дефектолог, психолог, логопед та реабілітолог. У кожного спеціаліста – окремий кабінет. Там – все необхідне обладнання.

Є інтерактивні комплекси – вони допомагають розвивати інтелектуальну активність. Різноманітні тренажери. Вони – для реабілітації дітей із ДЦП, травмами і плоскостопістю.

«Спочатку фахівці Центру проводять обстеження дитини і надають рекомендації щодо подальшого розвитку. Потім батьки можуть приводити малих на заняття. Графік розробляється особисто для кожного відвідувача. Заняття в Центрі сприяють формуванню правильної постави, покращенню  розумової активності, формуванню морально-вольових та естетичних якостей», – зазначив реабілітолог Магдалинівської опорної школи Іван Савченко.

5-річний Єгорчик ходить до Центру з початку його роботи. З легкістю виконує різні вправи.

8-річного онука до логопеда привів і Аркадій Лахвердов.

«Ми ходимо до Центру вже місяць. Задоволені, бачимо перші результати. Тигран вже краще вимовляє букви», – сказав мешканець Магдалинівки Аркадій Лахвердов.

Загалом у Центрі займаються 12 дітей.

«Центр користується великою популярністю. До нас постійно звертаються батьки із дітьми. Ми консультуємо їх, розповідаємо над чим і як варто працювати», – сказала директор Магдалинівського інклюзивно-ресурсного центру Вікторія Губіна.

Центр створили обласним коштом – під час реконструкції опорної школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...