App Store Google Play

На всі нові трамваї у Дніпрі не вистачить водіїв

06.06.2019 09:30
На всі нові трамваї у Дніпрі не вистачить водіїв

Вже третій рік поспіль у міськраді Дніпра закуповують нові тролейбуси і планують купити трамваї, але у той самий час намагаються уникнути питання нестачі їх водіїв. Найняти нових співробітників директор транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев обіцяє на бюджетних слуханнях щоосені. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку заступника голови правління ГО "Платформа "Громадський контроль" Дениса Селіна у Facebook.

У 2017 році на 96 тролейбусах,  працювали 154 водії. У наступному - кількість тролейбусів зросла до 109, водіїв налічувалось 186. У цьому році цей вид електротранспорту в обласному центрі налічує 115 тролейбусів, водіїв у той час - лише 196.

Щодо такого транспорту, як трамваї, то з 2017 по 2019 роки їх кількість сягнула 189, 175 та 173 відповідно. Людей, які керують даним видом транспорту, з кожним роком стає все менше: 288 - у 2017 році, 276 - у 2018 році, 250 - у 2019 році.

"Вже по цій статистиці видно: щоб нормально закривати вечірню годину пік,  слід додати 60-100 водіїв тролейбусів і близько 100 водіїв трамваїв. При цьому щороку кількість водіїв трамваїв зменшується, як і кількість трамваїв. З урахуванням підписаного міжнародного договору, місто купує 44 тролейбуса і, скоріше за все,  придбають 20 трамваї. Відтак  виникає питання: хто буде ними кермувати? Термін навчання водіїв триває від 3 до 6 місяців. Частина транспорту вже приїхала в місто або скоро приїде. Виходить, що для красиво анонсованих маршрутів на Придніпровській, Сонячний та інші райони просто будуть перекидати водіїв з інших маршрутів?", - прокоментував Денис Селін.

Нагадаємо, що наразі Дніпро закуповує ровесників списаних 40-річних трамваїв з Німеччини. Наразі вже придбано 20 одиниць вживаних трамваїв.

Подібний підхід до вирішення проблеми з громадським транспортом у свій час використовував екс-міський голова Дніпра Іван Куліченко. У 2010 році для міста було придбано вживані трамваї у компанії, в якій працювала лише одна людина.

До того ж, як у часи Куліченка, так і при Філатові та Лисенко,  в Дніпрі успішно працює компанія "Татра-Юг", що виготовляє нові трамваї та успішно постачає їх до Єгипту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...