App Store Google Play

На всі нові трамваї у Дніпрі не вистачить водіїв

6 Червня 09:30
На всі нові трамваї у Дніпрі не вистачить водіїв

Вже третій рік поспіль у міськраді Дніпра закуповують нові тролейбуси і планують купити трамваї, але у той самий час намагаються уникнути питання нестачі їх водіїв. Найняти нових співробітників директор транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев обіцяє на бюджетних слуханнях щоосені. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку заступника голови правління ГО "Платформа "Громадський контроль" Дениса Селіна у Facebook.

У 2017 році на 96 тролейбусах,  працювали 154 водії. У наступному - кількість тролейбусів зросла до 109, водіїв налічувалось 186. У цьому році цей вид електротранспорту в обласному центрі налічує 115 тролейбусів, водіїв у той час - лише 196.

Щодо такого транспорту, як трамваї, то з 2017 по 2019 роки їх кількість сягнула 189, 175 та 173 відповідно. Людей, які керують даним видом транспорту, з кожним роком стає все менше: 288 - у 2017 році, 276 - у 2018 році, 250 - у 2019 році.

"Вже по цій статистиці видно: щоб нормально закривати вечірню годину пік,  слід додати 60-100 водіїв тролейбусів і близько 100 водіїв трамваїв. При цьому щороку кількість водіїв трамваїв зменшується, як і кількість трамваїв. З урахуванням підписаного міжнародного договору, місто купує 44 тролейбуса і, скоріше за все,  придбають 20 трамваї. Відтак  виникає питання: хто буде ними кермувати? Термін навчання водіїв триває від 3 до 6 місяців. Частина транспорту вже приїхала в місто або скоро приїде. Виходить, що для красиво анонсованих маршрутів на Придніпровській, Сонячний та інші райони просто будуть перекидати водіїв з інших маршрутів?", - прокоментував Денис Селін.

Нагадаємо, що наразі Дніпро закуповує ровесників списаних 40-річних трамваїв з Німеччини. Наразі вже придбано 20 одиниць вживаних трамваїв.

Подібний підхід до вирішення проблеми з громадським транспортом у свій час використовував екс-міський голова Дніпра Іван Куліченко. У 2010 році для міста було придбано вживані трамваї у компанії, в якій працювала лише одна людина.

До того ж, як у часи Куліченка, так і при Філатові та Лисенко,  в Дніпрі успішно працює компанія "Татра-Юг", що виготовляє нові трамваї та успішно постачає їх до Єгипту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...