App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює Божедарівську опорну школу

6 Червня 15:20
ДніпроОДА реконструює Божедарівську опорну школу

Божедарівську опорну школу розмальовують у кольори веселки. Так кажуть місцеві вчителі та учні. Нині у розпалі – реконструкція закладу, яку проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Згодом приведуть до ладу приміщення всередині та шкільний стадіон. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школи регіону перетворюємо на новітні освітні заклади, з модерновим фасадом та сучасною «начинкою» всередині, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Одночасно приводимо до ладу понад 30 опорних і основних шкіл. Оновлений заклад матимуть і дітлахи Божедарівської об’єднаної громади. Нині у розпалі – його реконструкція».

Божедарівську опорну школу приводять до ладу вперше за майже 40 років. Раніше протікала покрівля, та й вікна з роками вщент застаріли.

Колись сіра та непримітна будівля наразі перетворюється на стильну і модернову.

Будівля – із новими покрівлею..

«Наша школа була така сіренька, а зараз кольорова, немов райдуга на небі. Яскраві барви піднімають настрій і вчителям, і дітям», – сказала заступниця директора Вікторія Шинкаренко.

«До школи веселіше стало ходити, і набагато цікавіше», – поділилася учениця 4 класу Наталя Косенко.

Нині заклад вже із новими покрівлею та вікнами. Фасад і цоколь утеплили. Тепер будівлю розфарбовують у різні кольори. Згодом приведуть до ладу всі кабінети і коридори всередині. Там вже почали міняти комунікації – осучаснили водопровід і каналізацію.

У школі працює літній табір

«Школа дуже змінилася. Вона стала гарною і привабливою, – розповіла вчителька початкових класів Лілія Лозовська. – Малечі подобається спостерігати за змінами. Щоранку приходять і кажуть: а сьогодні я там помітив новий колір, і там».

Зараз у школі працює літній табір. Учні початкових класів не навтішаться новому вигляду закладу.

«Школу так красиво пофарбували! Її не впізнати зовсім», – сказала учениця 3 класу Поліна Веселова.

Заклад реконструює Дніпропетровська ОДА

«Нова та різнокольорова, вона мені подобається набагато більше за стару», – поділилася учениця 4 класу Альона Бадиця.

У старших учнів – навчальна практика. Тож деякі класи не бувають порожніми навіть у канікули. Замість лекцій з анатомії – цікавий та повчальний фільм. У кабінетах – сучасне мультимедійне обладнання, мікроскопи, навчальні макети, роздаткові матеріали для лабораторних.

Згодом осучаснять і шкільний стадіон. Облаштують футбольне поле, майданчики, бігові доріжки. Вони будуть із професійним покриттям.

У школі – 420 учнів. Це діти із семи сіл Божедарівської та сусідніх громад.

Раніше повідомлялося, що Апостолівську школу №1 реконструюють за європейськими стандартами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...