App Store Google Play

У Магдалинівці збудували сучасний стадіон європейського зразка

5 Червня 17:00
У Магдалинівці збудували сучасний стадіон європейського зразка

Зона воркауту, бігові доріжки із гумовим покриттям, майданчики для баскетболу і волейболу, два футбольних поля зі штучним покриттям. Все – на місці колишнього пустиря поблизу опорної школи у Магдалинівці. Там створили стадіон європейського зразка. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Спортивні майданчики, спорткомплекси та стадіони європейського зразка. Саме такі створюємо на Дніпропетровщині – і у великих містах, і в маленьких селах. Завершили і реконструкцію стадіону у Магдалинівці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Новий стадіон збудували «з нуля». Раніше на його місці був пустир.

 Його збудували «з нуля»

«Я закінчив цю школу. Пам’ятаю, як бігали тут по ґрунтових  доріжках. Коли непогода – вже й не пробіжиш, – пригадує вчитель фізкультури Магдалинівської опорної школи Валерій Халатур. – А зараз – зовсім інша справа. Діти із задоволенням займаються тут».

Підрядники звели сучасні майданчики для баскетболу, волейболу і воркауту. Там зможуть тренуватися і старші, й молодші учні. Поруч – заасфальтували територію під парковку.

 …воркауту

«Раніше тут було жахливо. Зовсім не зручно бігати, здавати нормативи. Нині я дуже радію, велике дякую за це оновлення», – сказала учениця 7 класу Магдалинівської опорної школи Софія Ященко. 

На радість футболістам – відразу два футбольних поля – повнорозмірне та міні. Вони – із штучним покриттям. Навколо поля – гумові бігові доріжки. Новостворений стадіон огороджений парканом.

Всі роботи – обласним коштом.

Раніше повідомлялося, що в селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...