App Store Google Play

У Магдалинівці збудували сучасний стадіон європейського зразка

5 Червня 17:00
У Магдалинівці збудували сучасний стадіон європейського зразка

Зона воркауту, бігові доріжки із гумовим покриттям, майданчики для баскетболу і волейболу, два футбольних поля зі штучним покриттям. Все – на місці колишнього пустиря поблизу опорної школи у Магдалинівці. Там створили стадіон європейського зразка. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Спортивні майданчики, спорткомплекси та стадіони європейського зразка. Саме такі створюємо на Дніпропетровщині – і у великих містах, і в маленьких селах. Завершили і реконструкцію стадіону у Магдалинівці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Новий стадіон збудували «з нуля». Раніше на його місці був пустир.

 Його збудували «з нуля»

«Я закінчив цю школу. Пам’ятаю, як бігали тут по ґрунтових  доріжках. Коли непогода – вже й не пробіжиш, – пригадує вчитель фізкультури Магдалинівської опорної школи Валерій Халатур. – А зараз – зовсім інша справа. Діти із задоволенням займаються тут».

Підрядники звели сучасні майданчики для баскетболу, волейболу і воркауту. Там зможуть тренуватися і старші, й молодші учні. Поруч – заасфальтували територію під парковку.

 …воркауту

«Раніше тут було жахливо. Зовсім не зручно бігати, здавати нормативи. Нині я дуже радію, велике дякую за це оновлення», – сказала учениця 7 класу Магдалинівської опорної школи Софія Ященко. 

На радість футболістам – відразу два футбольних поля – повнорозмірне та міні. Вони – із штучним покриттям. Навколо поля – гумові бігові доріжки. Новостворений стадіон огороджений парканом.

Всі роботи – обласним коштом.

Раніше повідомлялося, що в селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...