App Store Google Play

Міськрада Дніпра намагається ліквідувати ще одну школу, - батьки учнів

05.06.2019 13:40
Міськрада Дніпра намагається ліквідувати ще одну школу, - батьки учнів

Прикриваючись благими намірами, міськрада Дніпра вкотре запланувала ліквідувати один з місцевих навчальних закладів. Цього разу під приціл відповідного департаменту мерії потрапили школи №33 та №48 - одну з них планують ліквідувати, об'єднавши два заклади. Про це повідомив адміністратор групи "Освіта Дніпра" на Facebook Владислав Малько, передає Дніпроград.

Як з'ясувалося, директор і більшість вчителів школи №33 вже викладають у школі №48. Утім, директорка запевняла, що переводити з цієї будівлі нікого не будуть.

У дописі також зазначається, що при прийомі до школи №33 нових дітей до переповнених класів або дітей "не за пропискою" батькам рекомендуватимуть класи у школі №48.

"Дуже хочеться сподіватися, що при проведенні реконструкції в 33-й школі, діти раптом не опиняться в 48-й", - прокоментував адміністратор групи "Освіта Дніпра" на Facebook Владислав Малько.

Нагадаємо, ще на початку цього року на сайті Дніпровської міської ради з'явився документ, згідно якого планувалося ліквідувати школу №19 та об'єднати її зі школою №21. Як виявилося, територія школи, яку планували закрити, знаходиться одразу біля сумнозвісної "каракатиці братів Каснерів" - незаконної забудови, яку Верховний Суд лише визнав незаконною.

Не виключено, що школа №19 може повторити долю школи №10, яка вже кілька років також відбивається від недоброчесних забудовників.

При тому, що лише нещодавно Дніпровська міська рада після декількох місяців "війни" з батьками та працівниками шкіл, скасувала сумнозвісний наказ №29.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...