App Store Google Play

Міськрада Дніпра намагається ліквідувати ще одну школу, - батьки учнів

5 Червня 13:40
Міськрада Дніпра намагається ліквідувати ще одну школу, - батьки учнів

Прикриваючись благими намірами, міськрада Дніпра вкотре запланувала ліквідувати один з місцевих навчальних закладів. Цього разу під приціл відповідного департаменту мерії потрапили школи №33 та №48 - одну з них планують ліквідувати, об'єднавши два заклади. Про це повідомив адміністратор групи "Освіта Дніпра" на Facebook Владислав Малько, передає Дніпроград.

Як з'ясувалося, директор і більшість вчителів школи №33 вже викладають у школі №48. Утім, директорка запевняла, що переводити з цієї будівлі нікого не будуть.

У дописі також зазначається, що при прийомі до школи №33 нових дітей до переповнених класів або дітей "не за пропискою" батькам рекомендуватимуть класи у школі №48.

"Дуже хочеться сподіватися, що при проведенні реконструкції в 33-й школі, діти раптом не опиняться в 48-й", - прокоментував адміністратор групи "Освіта Дніпра" на Facebook Владислав Малько.

Нагадаємо, ще на початку цього року на сайті Дніпровської міської ради з'явився документ, згідно якого планувалося ліквідувати школу №19 та об'єднати її зі школою №21. Як виявилося, територія школи, яку планували закрити, знаходиться одразу біля сумнозвісної "каракатиці братів Каснерів" - незаконної забудови, яку Верховний Суд лише визнав незаконною.

Не виключено, що школа №19 може повторити долю школи №10, яка вже кілька років також відбивається від недоброчесних забудовників.

При тому, що лише нещодавно Дніпровська міська рада після декількох місяців "війни" з батьками та працівниками шкіл, скасувала сумнозвісний наказ №29.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...