App Store Google Play

Дніпрян запрошують на третій фестиваль блогерів "Дніпровський пост"

5 Червня 08:00
Дніпрян запрошують на третій фестиваль блогерів "Дніпровський пост"

З 14 по 16 червня у Дніпрі пройде третій Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Участь у заході візьмуть близько ста блогерів. Про це сьогодні, 4 червня, під час прес-конференції розповіли організатори фестивалю, передає Дніпроград.

Протягом трьох днів дніпряни та гості міста зможуть відвідати три дискусійні майданчики, де обговорюватимуть найрізноманітніші теми – починаючи від політики до останніх трендів індустрії краси.

Організатори розповідають, якщо раніше спікерами на фестивалі запрошували лише блогерів соцмережі Facebook, то цього року захід отримав розширений формат. До панелей «Дніпровського посту» долучаться топові дописувачі інших популярних інтернет-платформ, таких як Instagram та Youtube.

"Таке поєднання має втілитися у своєрідне протистояння Facebook та Instagram. Блогери Facebook – володарі думок, аналітики, інтелектуали – збирали чимало людей, котрі цікавилися їхніми блогами. Та ми зрозуміли, що блогосфера є ширшою темою. Тут існують люди, котрі займаються Instagram, Youtube. Ми вирішили це об’єднати. Два покоління – два підходи до життя", – повідомив співзасновник фестивалю Григорій Гельфер. 

Впродовж фестивалю працюватимуть три майданчики, де блогери соцмереж обговорюватимуть різні теми. Найбільш розлогою стане платформа "Facebook Stage". Усі три дні вона працюватиме у Музеї українського живопису (площа Троїцька, 5а). Там виступатимуть такі блогери як Роман Спікер, Павло Казарін, Леонід Швець, Богдан Процишин та інші. Вони обговорюватимуть останні зміни у політичній площині, події на Сході, інформаційну війну, а також аналізуватимуть реформи в країні. 

15 квітня усіх охочих запрошують до клубу Bartolomeo ( вул. Набережна Перемоги, 9Б), де працюватиме другий майданчик – Lifestyle. Тут можна буде почути про тенденції подорожей, моди, краси та харчування тощо. Серед спікерів - Вероніка Метельська, Настя Гонцул, Олександра Київська, Анна Тринчер та інші 

Останнього дня фестивалю, 16 червня, у середмісті Дніпра (площа Героїв Майдану) облаштують майданчик Citystage. Серед тем тут заявлені родина та здоровий спосіб життя. Спікерами стануть Катерина Фостик, Diana Diamond, Макс Котов, Рита Бум, Самвел Адамян та інші.

«Є два світи. Один заточений як «зрада» та «перемога». В іншому світі мільйони людей, підписників, купують одяг, косметику, навчають інших, купують дітям подарунки, подорожують та діляться цим. Тут фактично не існує війни, миру тощо. Я не даю цьому оцінку, та це справді світи, що мало перетинаються. Наскільки це так – на це відповідь дасть, я сподіваюся, третій фестиваль блогерів», – пояснив співзасновник фестивалю, позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін. 

Він також додав, що наскрізною темою третього «Дніпровського посту» буде чорне й біле – як символ поляризації суспільства не лише щодо політики, але й в інших галузях життя. 

Під час фестивалю «Дніпровський пост» також буде презентовано народний рейтинг блогерів.

Детальніше з переліком учасників можна ознайомитися тут.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...