App Store Google Play

Чи вплинули журналістські розслідування на вибори: експертні думки

5 Червня 20:30
Чи вплинули журналістські розслідування на вибори: експертні думки

Минулого тижня у Львові пройшла одна й з наймасштабніших медіа подій України - VIІ Lviv Media Forum. Під час заходу найвідоміші журналісти та медіа експерти країни та світу дискутували на актуальні теми, ділилися секретами та кейсами у журналістській діяльності. На одній із платформ виступили топові українські журналісти-розслідувачі, які розповіли про свої найгучніші розслідування, передає Дніпроград.

Однією з тем форуму стала проблема журналістських розслідувань під час війни ботів. Гостями дискусійного майданчику стали журналісти-розслідувачі Денис Бігус, Сергій Андрушко та Ганна Бабинець. Під час обговорень спікери висловили свої думки щодо того, чи вплинули вони своїми матеріалами на виграш новообраного президента та програш попереднього.

Журналіст "Схеми", RFE/RL" Сергій Андрушко зазначив, що медіа так чи інакше мають вплив думку громади.

"Ми маємо розуміти, що головне - це розкривати приховане. Якщо ви знаєте про ту чи іншу неправду, порушення чи корупцію і мовчите про неї, то ви стаєте співучасником злочину", - зазначив Андрушко.

Журналістка "Слідство. Інфо", авторка сюжету про офшори Порошенка Анна Бабінець погодилась із твердженням, що розслідування впливають на політичні зміни в країні.

"Це ознака нормальної країни, коли робота журналістів впливає на зміну влади. Політики мають співпрацювати із журналістами і реагувати на їх розслідування, і відповідно – мають змінюватися. Після гучного розслідування про Панамські папери Петро Порошенко не відреагував належно – не змінився", - зазначила вона.

Співатор проект Bihus.info, де розповіли про корупційні схеми в "Укроборомпромі" Денис Бігус запевнив, що не має жодних сумнівів щодо впливу розслідувань на зміну президентів. За його словами, медіа однозначно впливають на ротацію влади.

"Мені здається, це називається демократія. Але конкретно наше розслідування наврядчи сильно вплинули на електоральні погляди українців", - зазначив він.

Нагадаємо, на медіафорумі Уляна Супрун розповіла про свої плани на майбутнє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...