App Store Google Play

З Січеславщини кандидатами у нардепи зареєструвалися вже троє самовисуванців

04.06.2019 16:20
З Січеславщини кандидатами у нардепи зареєструвалися вже троє самовисуванців

Вчора, 3 червня, Центральна виборча комісія зареєструвала 11 кандидатів в народні депутати. Серед них троє - представники Січеславської області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ЦВК.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Дніпропетровської області.

До одномандатного виборчого округу № 33 зареєструвалася керіник громадської організації "Батьківщина Кривий Ріг" Бабенко Ольга Володимирівна. Втім, скандально відома місцева депутатка від "Батьківщини" Ольга Бабенко, яку називають кумою Вілкула, переконує, що зареєстрована кандидатка є її клоном.

До одномандатного виборчого округу № 27 зареєструвався Єфіменко Антон Олександрович. Народився 18 липня 1997 року в місті Дніпропетровськ, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ «Промтехаудит», безпартійний, проживає в селі Військове Солонянського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Вчергове обратись до Верховної Ради по округу № 37 вирішив і екс-регіонал, чинний нардеп Дмитро Шпенов. Дмитро Юрійович, народився 20 грудня 1978 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, колишній член Партії Регіонів, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Нагадаємо, ЦВК утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...