App Store Google Play

Дніпрян запрошують позмагатися у конкурсі стартапів і проектів

04.06.2019 11:20
Дніпрян запрошують позмагатися у конкурсі стартапів і проектів

У Дніпрі проведуть другий конкурс стартапів і проектів InnoDnipro серед розробників і науковців міста. Тематичні напрями конкурсу різноманітні і визначені відповідно до чинного законодавства про інноваційну діяльність.Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ДМР.

Заявки та проекти на конкурс прийматимуть з 5 червня до 5 липня. Взяти участь у ньому може будь-який громадянин України віком від 14 років. Головна умова – конкурсний проект повинен мати потенціал практичного застосування й бути спрямованим на інноваційний розвиток міського середовища.

Далі - протягом літа та у вересні експертна комісія вивчатиме подані матеріали. А вже у жовтні остаточно визначать фіналістів конкурсу. Імена переможців громадськість дізнається у листопаді.

Призовий фонд цього року становить 500 тис гривень. Грошову винагороду розподілятиме серед переможців журі, до складу якого увійдуть відомі експерти та вчені.

«Цей конкурс – чудовий інструмент для впровадження інноваційних ідей, реалізації потенціалу і молодих, і досвідчених науковців. Особисто мені дуже імпонує, що конкурс вирішили проводити й цього року. Сподіваємося, що він стане традиційним у нашому місті, а соціально-економічний ефект від впровадження інновацій у життя буде на високому рівні», – зазначив один з організаторів проекту, голова Ради молодих вчених Дніпропетровської області Олександр Іжболдін. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулась акселераційна п'ятиденна програма "DniproSpaceАкселератор", на якій дніпрянки могли прокачати власні стартапи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...