App Store Google Play

Дніпрян запрошують позмагатися у конкурсі стартапів і проектів

4 Червня 11:20
Дніпрян запрошують позмагатися у конкурсі стартапів і проектів

У Дніпрі проведуть другий конкурс стартапів і проектів InnoDnipro серед розробників і науковців міста. Тематичні напрями конкурсу різноманітні і визначені відповідно до чинного законодавства про інноваційну діяльність.Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ДМР.

Заявки та проекти на конкурс прийматимуть з 5 червня до 5 липня. Взяти участь у ньому може будь-який громадянин України віком від 14 років. Головна умова – конкурсний проект повинен мати потенціал практичного застосування й бути спрямованим на інноваційний розвиток міського середовища.

Далі - протягом літа та у вересні експертна комісія вивчатиме подані матеріали. А вже у жовтні остаточно визначать фіналістів конкурсу. Імена переможців громадськість дізнається у листопаді.

Призовий фонд цього року становить 500 тис гривень. Грошову винагороду розподілятиме серед переможців журі, до складу якого увійдуть відомі експерти та вчені.

«Цей конкурс – чудовий інструмент для впровадження інноваційних ідей, реалізації потенціалу і молодих, і досвідчених науковців. Особисто мені дуже імпонує, що конкурс вирішили проводити й цього року. Сподіваємося, що він стане традиційним у нашому місті, а соціально-економічний ефект від впровадження інновацій у життя буде на високому рівні», – зазначив один з організаторів проекту, голова Ради молодих вчених Дніпропетровської області Олександр Іжболдін. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулась акселераційна п'ятиденна програма "DniproSpaceАкселератор", на якій дніпрянки могли прокачати власні стартапи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...