App Store Google Play

Дніпрян запрошують позмагатися у конкурсі стартапів і проектів

4 Червня 11:20
Дніпрян запрошують позмагатися у конкурсі стартапів і проектів

У Дніпрі проведуть другий конкурс стартапів і проектів InnoDnipro серед розробників і науковців міста. Тематичні напрями конкурсу різноманітні і визначені відповідно до чинного законодавства про інноваційну діяльність.Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ДМР.

Заявки та проекти на конкурс прийматимуть з 5 червня до 5 липня. Взяти участь у ньому може будь-який громадянин України віком від 14 років. Головна умова – конкурсний проект повинен мати потенціал практичного застосування й бути спрямованим на інноваційний розвиток міського середовища.

Далі - протягом літа та у вересні експертна комісія вивчатиме подані матеріали. А вже у жовтні остаточно визначать фіналістів конкурсу. Імена переможців громадськість дізнається у листопаді.

Призовий фонд цього року становить 500 тис гривень. Грошову винагороду розподілятиме серед переможців журі, до складу якого увійдуть відомі експерти та вчені.

«Цей конкурс – чудовий інструмент для впровадження інноваційних ідей, реалізації потенціалу і молодих, і досвідчених науковців. Особисто мені дуже імпонує, що конкурс вирішили проводити й цього року. Сподіваємося, що він стане традиційним у нашому місті, а соціально-економічний ефект від впровадження інновацій у життя буде на високому рівні», – зазначив один з організаторів проекту, голова Ради молодих вчених Дніпропетровської області Олександр Іжболдін. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулась акселераційна п'ятиденна програма "DniproSpaceАкселератор", на якій дніпрянки могли прокачати власні стартапи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...