App Store Google Play

Якщо ви у депресії і нещасливі, то вони вже перемогли у війні, - посол Ізраїлю у Дніпрі

03.06.2019 19:30
Якщо ви у депресії і нещасливі, то вони вже перемогли у війні, - посол Ізраїлю у Дніпрі

Сьогодні, 3 червня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася зустріч із Надзвичайним та Повноважним послом Ізраїлю в Україні Йоелем Ліоном. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Протягом останніх днів Йоел Ліон провів низку зустрічей із представниками дніпровської громади, серед яких були як офіційні заходи, так і неформальне спілкування. Сьогодні ж представник держави Ізраїль розповів про історію свого народу та своєї країни аби українці більш чітко зрозуміли менталітет євреїв. Разом із цим, Йоел Ліон зачепив теми із історії Ізраїлю, які б могли стати прикладом для України.

Зокрема, Надзвичайний посол звернув увагу на те, що Ізраїль оточений державами, більшість з яких вважають євреїв чужими і відверто прагнуть знищити цю країну. При цьому Ізраїль майже не має у своєму розпорядженні корисних копалин чи інших ресурсів, які б дозволили євреям не думати щодня про те, як вижити. Йоел Ліон підкреслив, що євреї споконвіку вважають себе господарями своєї держави та своєї землі  і саме тому роблять усе, аби зберегти її.

Разом із цим, Йоел Ліон зазначив, що Ізраїль веде боротьбу за виживання і в ООН, де за його словами позиції єврейської держави є доволі нестабільними.

«Є такий жарт одного з представників Ізраїлю в ООН. Він казав: «Якщо арабська сторона скаже, що треба покарати нас за те, що Сонце піднімається не на сході, а на заході, то він буде там правий». Там працює лише математика. Вам потрібно пам’ятати, що ООН це не щось надзвичайне, це просто сума країн, які мають спільні інтереси. Можна сказати, що це все є ринком. Ви бачите, що я не є великим прихильником ООН. Але я маю на те причини», - сказав Йоел Ліон.

Згідно із останніми дослідженнями Ізраїль зайняв третю позицію у переліку найщасливіших народів світу. На запитання про те, як Ізраїлю вдається зберігати високий моральний дух в умовах постійних військових конфліктів, єврейський посол відповів, що це один із фронтів, який хоче зруйнувати ворог.

«Ми теж втомилися від війни. Моя дружина майже не спала протягом тих п’яти років, коли мій син служив в армії. Проте, якщо ви у депресії і нещасливі, то вони перемогли у війні», - підкреслив посол.

Йоел Ліон наголосив, що песимізм це саме те, чого прагнуть вороги.

«Найбільше, що їм хочеться це те, щоб ми зупинилися. Як я вам вже казав, вірте у себе. Якщо ви вірити, що ви праві, ви переможете. І ви можете перемогти у війні не тільки за допомогою зброї, а і за допомогою свого духу», - сказав Йоел Ліон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...