App Store Google Play

Суд звільнив від кримінальної відповідальності директора метрополітену, який після злочину переоцінив життєві цінності

02.06.2019 19:00
Суд звільнив від кримінальної відповідальності директора метрополітену, який після злочину переоцінив життєві цінності

Кіровський райсуд Дніпра звільнив керівника КП «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міськради Андрія Ліпьошкіна від кримінальної відповідальності за ч.2 ст. 367 КК України («Службова недбалість») «у зв’язку зі зміною обстановки». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «БюроUA»

Згідно з ухвали суду від 22 квітня це кримінальне провадження від 20 червня 2018 року було закрито.

Як значиться в ухвалі суду, на 2017 рік Департаменту транспорту і зв’язку Дніпровської міськради з міського бюджету було виділено 4,95 млн грн. на відновлення покрівель будівель з виконанням сучасних технологій загальною площею 15,5 тис куб м.

Департамент, в свою чергу, виділив ці гроші комунальному підприємству «Дніпровський метрополітен». У липні 2017 р. «Дніпровський метрополітен» провів допорогову закупівлю, визначивши переможцем ТОВ «Майстер-Буд». В подальшому комунальники уклали з фірмою угоду.

«Майстер-Буд» зобов’язувався відремонтувати за 4,95 млн грн. бюджетних гривень дві покрівлі: цеху ПР-3 і Служби рухомого складу і капремонтів комунального підприємства по вул. Кондратюка, 143-А.

Ліпьошкін, не перевіривши відповідність обсягів фактично виконаних робіт, підписав акти виконаних робіт і передав їх в бухгалтерію, на підставі чого ТОВ «Майстер-Буд» були перераховані кошти міського бюджету Дніпра у розмірі 503 тис грн. за роботи, які не були виконані.

19 квітня 2019 року адвокат обвинуваченого направив до суду клопотання про звільнення Ліпьошкіна від кримінальної відповідальності, обґрунтовуючи це тим, що  шкода, яка була заподіяна кримінальним правопорушенням, була усунута виконанням зобов’язання в натурі.

Отже, значиться в клопотанні, за відсутності шкоди на час розгляду кримінального провадження, діяння Ліпьошкіна втратило суспільну небезпечність.

Суд встановив, що директор КП, чия вина у вчиненні злочину доведена повністю, і що він «вперше вчинив злочин середньої тяжкості, після вчинення злочину щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину, перешкод до встановлення істини не чинив».

Все це, на думку суду, свідчить про те, що Ліпьошкін перестав бути суспільно небезпечним, та переоцінивши у зв’язку зі вчиненим злочином свої життєві цінності, тепер дає правильну й об’єктивну оцінку своїй поведінці щодо вчиненого злочину, що, в свою чергу, є підставою для звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності.

Зазначимо, що директора ТОВ «Майстер-Буд» Ігоря Патоку звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення за ч.5 ст.191 та ч.1 ст.399 КК України. Обвинувальний акт щодо Патоки був переданий в Індустріальний райсуд Дніпра в червні 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...