App Store Google Play

Суд звільнив від кримінальної відповідальності директора метрополітену, який після злочину переоцінив життєві цінності

2 Червня 19:00
Суд звільнив від кримінальної відповідальності директора метрополітену, який після злочину переоцінив життєві цінності

Кіровський райсуд Дніпра звільнив керівника КП «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міськради Андрія Ліпьошкіна від кримінальної відповідальності за ч.2 ст. 367 КК України («Службова недбалість») «у зв’язку зі зміною обстановки». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «БюроUA»

Згідно з ухвали суду від 22 квітня це кримінальне провадження від 20 червня 2018 року було закрито.

Як значиться в ухвалі суду, на 2017 рік Департаменту транспорту і зв’язку Дніпровської міськради з міського бюджету було виділено 4,95 млн грн. на відновлення покрівель будівель з виконанням сучасних технологій загальною площею 15,5 тис куб м.

Департамент, в свою чергу, виділив ці гроші комунальному підприємству «Дніпровський метрополітен». У липні 2017 р. «Дніпровський метрополітен» провів допорогову закупівлю, визначивши переможцем ТОВ «Майстер-Буд». В подальшому комунальники уклали з фірмою угоду.

«Майстер-Буд» зобов’язувався відремонтувати за 4,95 млн грн. бюджетних гривень дві покрівлі: цеху ПР-3 і Служби рухомого складу і капремонтів комунального підприємства по вул. Кондратюка, 143-А.

Ліпьошкін, не перевіривши відповідність обсягів фактично виконаних робіт, підписав акти виконаних робіт і передав їх в бухгалтерію, на підставі чого ТОВ «Майстер-Буд» були перераховані кошти міського бюджету Дніпра у розмірі 503 тис грн. за роботи, які не були виконані.

19 квітня 2019 року адвокат обвинуваченого направив до суду клопотання про звільнення Ліпьошкіна від кримінальної відповідальності, обґрунтовуючи це тим, що  шкода, яка була заподіяна кримінальним правопорушенням, була усунута виконанням зобов’язання в натурі.

Отже, значиться в клопотанні, за відсутності шкоди на час розгляду кримінального провадження, діяння Ліпьошкіна втратило суспільну небезпечність.

Суд встановив, що директор КП, чия вина у вчиненні злочину доведена повністю, і що він «вперше вчинив злочин середньої тяжкості, після вчинення злочину щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину, перешкод до встановлення істини не чинив».

Все це, на думку суду, свідчить про те, що Ліпьошкін перестав бути суспільно небезпечним, та переоцінивши у зв’язку зі вчиненим злочином свої життєві цінності, тепер дає правильну й об’єктивну оцінку своїй поведінці щодо вчиненого злочину, що, в свою чергу, є підставою для звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності.

Зазначимо, що директора ТОВ «Майстер-Буд» Ігоря Патоку звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення за ч.5 ст.191 та ч.1 ст.399 КК України. Обвинувальний акт щодо Патоки був переданий в Індустріальний райсуд Дніпра в червні 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...