App Store Google Play

Дніпровський театр під час першого виступу в Канаді викликав неабиякий ажіотаж у глядачів

02.06.2019 08:00
Дніпровський театр під час першого виступу в Канаді викликав неабиякий ажіотаж у глядачів

Театральний колектив Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка поставив одразу три вистави у перший день свого творчого візиту до міста Торонто (Онтаріо, Канада). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Український погляд".

Зазначається, що першими оцінили гру акторів учні школи Святого Йософата (Saint Josaphat’s Ukrainian Catholic Cathedral). Дніпряни показали дітям свою відому казку «Коза-Дереза» - дитячу, але з потужним «дорослим» акцентом.

«Тут філософія яка: коли ти нечесно захопив чужу територію, коли ти лізеш не в свою хату, коли ти поступаєш аморально, некрасиво, це всім зрозуміло, навіть маленьким дітям. І вона писалась мною, коли росія набито попросила «орендувати» в нас Крим для флоту. А в казці Коза каже: «Поживу у вас десь збоку до 3000-го року». Казка актуальна як ніколи», – розповіла Лідія Кушкова-Шевченко, народна артистка України, режисер вистави.

Візит театру з України викликав неабиякий ажіотаж. Аби всі охочі змогли подивитись виставу довелось ставити її в спортивній залі.

«Ми можемо виступати і не невеличких сценах, і у великих залах. А сьогодні особливі відчуття, бо то є перша вистава в Канаді. І нам дуже приємно, що ми знайшли з нашими маленькими глядачами спільну мову, створили з ними спільне біоенергетичне поле. Це дуже вражає», – зазначив актор Віктор Гунькін, народний артист України.

Творчий візит Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка до Канади триватиме до 5 червня. Український колектив візьме участь у фестивалі української культури – The Mississauga Ukrainian Festival, а також матиме виступ на традиційному щорічному Пікніку на фермі Городинського, в провінції Онтаріо.

Нагадаємо, що з третього по сьоме червня у театрах Дніпра відбудеться ІІІ фестиваль сучасної української драматургії. 17 вистав сучасних авторів привезуть до Дніпра театри Києва, Львова, Херсона, Луганська, Коломиї та Запоріжжя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...