App Store Google Play

Дніпровський театр під час першого виступу в Канаді викликав неабиякий ажіотаж у глядачів

2 Червня 08:00
Дніпровський театр під час першого виступу в Канаді викликав неабиякий ажіотаж у глядачів

Театральний колектив Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка поставив одразу три вистави у перший день свого творчого візиту до міста Торонто (Онтаріо, Канада). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Український погляд".

Зазначається, що першими оцінили гру акторів учні школи Святого Йософата (Saint Josaphat’s Ukrainian Catholic Cathedral). Дніпряни показали дітям свою відому казку «Коза-Дереза» - дитячу, але з потужним «дорослим» акцентом.

«Тут філософія яка: коли ти нечесно захопив чужу територію, коли ти лізеш не в свою хату, коли ти поступаєш аморально, некрасиво, це всім зрозуміло, навіть маленьким дітям. І вона писалась мною, коли росія набито попросила «орендувати» в нас Крим для флоту. А в казці Коза каже: «Поживу у вас десь збоку до 3000-го року». Казка актуальна як ніколи», – розповіла Лідія Кушкова-Шевченко, народна артистка України, режисер вистави.

Візит театру з України викликав неабиякий ажіотаж. Аби всі охочі змогли подивитись виставу довелось ставити її в спортивній залі.

«Ми можемо виступати і не невеличких сценах, і у великих залах. А сьогодні особливі відчуття, бо то є перша вистава в Канаді. І нам дуже приємно, що ми знайшли з нашими маленькими глядачами спільну мову, створили з ними спільне біоенергетичне поле. Це дуже вражає», – зазначив актор Віктор Гунькін, народний артист України.

Творчий візит Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка до Канади триватиме до 5 червня. Український колектив візьме участь у фестивалі української культури – The Mississauga Ukrainian Festival, а також матиме виступ на традиційному щорічному Пікніку на фермі Городинського, в провінції Онтаріо.

Нагадаємо, що з третього по сьоме червня у театрах Дніпра відбудеться ІІІ фестиваль сучасної української драматургії. 17 вистав сучасних авторів привезуть до Дніпра театри Києва, Львова, Херсона, Луганська, Коломиї та Запоріжжя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...