App Store Google Play

Дніпровський театр під час першого виступу в Канаді викликав неабиякий ажіотаж у глядачів

2 Червня 08:00
Дніпровський театр під час першого виступу в Канаді викликав неабиякий ажіотаж у глядачів

Театральний колектив Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка поставив одразу три вистави у перший день свого творчого візиту до міста Торонто (Онтаріо, Канада). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Український погляд".

Зазначається, що першими оцінили гру акторів учні школи Святого Йософата (Saint Josaphat’s Ukrainian Catholic Cathedral). Дніпряни показали дітям свою відому казку «Коза-Дереза» - дитячу, але з потужним «дорослим» акцентом.

«Тут філософія яка: коли ти нечесно захопив чужу територію, коли ти лізеш не в свою хату, коли ти поступаєш аморально, некрасиво, це всім зрозуміло, навіть маленьким дітям. І вона писалась мною, коли росія набито попросила «орендувати» в нас Крим для флоту. А в казці Коза каже: «Поживу у вас десь збоку до 3000-го року». Казка актуальна як ніколи», – розповіла Лідія Кушкова-Шевченко, народна артистка України, режисер вистави.

Візит театру з України викликав неабиякий ажіотаж. Аби всі охочі змогли подивитись виставу довелось ставити її в спортивній залі.

«Ми можемо виступати і не невеличких сценах, і у великих залах. А сьогодні особливі відчуття, бо то є перша вистава в Канаді. І нам дуже приємно, що ми знайшли з нашими маленькими глядачами спільну мову, створили з ними спільне біоенергетичне поле. Це дуже вражає», – зазначив актор Віктор Гунькін, народний артист України.

Творчий візит Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка до Канади триватиме до 5 червня. Український колектив візьме участь у фестивалі української культури – The Mississauga Ukrainian Festival, а також матиме виступ на традиційному щорічному Пікніку на фермі Городинського, в провінції Онтаріо.

Нагадаємо, що з третього по сьоме червня у театрах Дніпра відбудеться ІІІ фестиваль сучасної української драматургії. 17 вистав сучасних авторів привезуть до Дніпра театри Києва, Львова, Херсона, Луганська, Коломиї та Запоріжжя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...