App Store Google Play

У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію площі біля цирку

01.06.2019 17:15
У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію площі біля цирку

Проект з реконструкції "Білого роялю" поблизу цирку у Дніпрі бере участь у конкурсі української урбаністики. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку автора проекту у Facebook.

Проект має назву "Публічний простір з розважальним комплексом "Вогні цирку". У конкурсі бере участь в номінації "нереалізований культурно-соціальний об’єкт".

"Ми розглядаємо ділянку як частину більш великого об’єднання, що включає цирк, площу перед ним, пішохідний зв'язок між містом і річкою. Розважальний комплекс розглядається як супровідний елемент, як додаткова функція до основного публічного простору.
На площі утворюємо багатофункціональну рекреаційну зону з зонами ярмарок, фестивалів, відпочинку, фотоплейсами, фонтаном, скульптурами, дитячим майданчиком, скейт-майданчик", - йдеться у повідомленні.

Основна ідея розважального комплексу – утворення нових оглядових точок головної домінанти - річки Дніпро. Додаткові платформи можуть використовуватись як міні-сцена з амфітеатром. В комплексі знаходяться знаходиться клуб і караоке (цокольний поверх), ресторан, дитяча кімната (перший поверх). На покрівлі є оглядовий майданчик, сезонний бар.

Зазначимо, ще у серпні 2018 року  архітектурно-містобудівна рада затвердила проект реконструкції площі.Проте наразі жодний робіт в цьому районі не проводиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...