App Store Google Play

У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію площі біля цирку

1 Червня 17:15
У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію площі біля цирку

Проект з реконструкції "Білого роялю" поблизу цирку у Дніпрі бере участь у конкурсі української урбаністики. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку автора проекту у Facebook.

Проект має назву "Публічний простір з розважальним комплексом "Вогні цирку". У конкурсі бере участь в номінації "нереалізований культурно-соціальний об’єкт".

"Ми розглядаємо ділянку як частину більш великого об’єднання, що включає цирк, площу перед ним, пішохідний зв'язок між містом і річкою. Розважальний комплекс розглядається як супровідний елемент, як додаткова функція до основного публічного простору.
На площі утворюємо багатофункціональну рекреаційну зону з зонами ярмарок, фестивалів, відпочинку, фотоплейсами, фонтаном, скульптурами, дитячим майданчиком, скейт-майданчик", - йдеться у повідомленні.

Основна ідея розважального комплексу – утворення нових оглядових точок головної домінанти - річки Дніпро. Додаткові платформи можуть використовуватись як міні-сцена з амфітеатром. В комплексі знаходяться знаходиться клуб і караоке (цокольний поверх), ресторан, дитяча кімната (перший поверх). На покрівлі є оглядовий майданчик, сезонний бар.

Зазначимо, ще у серпні 2018 року  архітектурно-містобудівна рада затвердила проект реконструкції площі.Проте наразі жодний робіт в цьому районі не проводиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...