App Store Google Play

У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію площі біля цирку

01.06.2019 17:15
У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію площі біля цирку

Проект з реконструкції "Білого роялю" поблизу цирку у Дніпрі бере участь у конкурсі української урбаністики. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку автора проекту у Facebook.

Проект має назву "Публічний простір з розважальним комплексом "Вогні цирку". У конкурсі бере участь в номінації "нереалізований культурно-соціальний об’єкт".

"Ми розглядаємо ділянку як частину більш великого об’єднання, що включає цирк, площу перед ним, пішохідний зв'язок між містом і річкою. Розважальний комплекс розглядається як супровідний елемент, як додаткова функція до основного публічного простору.
На площі утворюємо багатофункціональну рекреаційну зону з зонами ярмарок, фестивалів, відпочинку, фотоплейсами, фонтаном, скульптурами, дитячим майданчиком, скейт-майданчик", - йдеться у повідомленні.

Основна ідея розважального комплексу – утворення нових оглядових точок головної домінанти - річки Дніпро. Додаткові платформи можуть використовуватись як міні-сцена з амфітеатром. В комплексі знаходяться знаходиться клуб і караоке (цокольний поверх), ресторан, дитяча кімната (перший поверх). На покрівлі є оглядовий майданчик, сезонний бар.

Зазначимо, ще у серпні 2018 року  архітектурно-містобудівна рада затвердила проект реконструкції площі.Проте наразі жодний робіт в цьому районі не проводиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...