App Store Google Play

У Дніпрі відбулися вітрильні перегони до Дня захисту дітей

1 Червня 15:00
У Дніпрі відбулися вітрильні перегони до Дня захисту дітей

Сьогодні до Дня захисту дітей у Дніпрі відбулося урочисте відкриття дитячого яхт-сезону. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій - яхт-клубу «7 Вітрів».

Так, сьогодні, першого червня, на відкритті дитячого яхт-сезону у яхт-клубі «7 Вітрів» за підтримки БПФ «Спортивно-Оздоровчий Комплекс» зібралося чимало учасників - дітей та дорослих, юнг та капітанів відповідно. Організатори наголосили, що деякі діти, які беруть участь у цих змаганнях, вже займали переможні місця у вітрильних перегонах області, країни і світу. 

Після вступного слова від організаторів зі своєю промовою виступив капелан Дмитро Поворотний.

"Потрібно, щоб ми винесли з цього користь: і дорослі, і діти. Щоб капітани навчили своїм премудростям великої справи - науки судноплавства, а діти щоб використовували її на користь людям та на славу України", - додав він.

Після урочистої частини відбулися збори для капітанів, під час яких кожен капітан мав обрати собі в екіпаж юнгу - курсанта флотилії або дитячої вітрильної школи. 

По завершенню змагань кожен з учасників чотирьох залікових груп отримав свою нагороду.

"Переможцями стали усі діти без винятку: не будемо обирати кращого чи гіршого. Головне, аби вони були щасливими", - зазначив директор благодійного фонду «Музика Вітрил» Юрій Сердюк.

Помічник народного депутата України Андрія Денисенка Кирило Дороленко, який був гостем свята, у свою чергу підтримав проведення подібних заходів.

«Дуже добре, що у нас в Дніпрі приватні яхт-клуби проводять заходи з залученням дітей до яхтінгу. Окрім цього, такі змагання дають можливість маленьким дніпрянам доторкнутися до романтики вітрильного спорту, адже мистецтво управління вітрильним човном шанувалося в усі часи — від козацьких чайок до сучасних перегонових яхт», - говорить Кирило Дороленко.

На жаль, зараз дитячий вітрильний спорт займає дуже скромну, майже елітарну нішу. Це пов'язано, в першу чергу, з дорожнечею яхт, обладнання та спорядження.

«Команда народного депутата і особисто Андрій Денисенко усіляко підтримує мету Дитячого благодійного фонду повернути красу вітрил на води Дніпра, відродити доступний дитячий вітрильний спорт в нашому місті і в Україні взагалі», - додав помічник народного депутата.

Нагадаємо, що за сприяння Андрія Денисенка було придбано дві вітрильні яхти класу "Кадет". Вихованці флотилії вже охрестили ці яхти "фартовими", бо вже цьогоріч принесли команді бронзу та срібло на обласних змаганнях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...