App Store Google Play

У Дніпрі відбулися вітрильні перегони до Дня захисту дітей

1 Червня 15:00
У Дніпрі відбулися вітрильні перегони до Дня захисту дітей

Сьогодні до Дня захисту дітей у Дніпрі відбулося урочисте відкриття дитячого яхт-сезону. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій - яхт-клубу «7 Вітрів».

Так, сьогодні, першого червня, на відкритті дитячого яхт-сезону у яхт-клубі «7 Вітрів» за підтримки БПФ «Спортивно-Оздоровчий Комплекс» зібралося чимало учасників - дітей та дорослих, юнг та капітанів відповідно. Організатори наголосили, що деякі діти, які беруть участь у цих змаганнях, вже займали переможні місця у вітрильних перегонах області, країни і світу. 

Після вступного слова від організаторів зі своєю промовою виступив капелан Дмитро Поворотний.

"Потрібно, щоб ми винесли з цього користь: і дорослі, і діти. Щоб капітани навчили своїм премудростям великої справи - науки судноплавства, а діти щоб використовували її на користь людям та на славу України", - додав він.

Після урочистої частини відбулися збори для капітанів, під час яких кожен капітан мав обрати собі в екіпаж юнгу - курсанта флотилії або дитячої вітрильної школи. 

По завершенню змагань кожен з учасників чотирьох залікових груп отримав свою нагороду.

"Переможцями стали усі діти без винятку: не будемо обирати кращого чи гіршого. Головне, аби вони були щасливими", - зазначив директор благодійного фонду «Музика Вітрил» Юрій Сердюк.

Помічник народного депутата України Андрія Денисенка Кирило Дороленко, який був гостем свята, у свою чергу підтримав проведення подібних заходів.

«Дуже добре, що у нас в Дніпрі приватні яхт-клуби проводять заходи з залученням дітей до яхтінгу. Окрім цього, такі змагання дають можливість маленьким дніпрянам доторкнутися до романтики вітрильного спорту, адже мистецтво управління вітрильним човном шанувалося в усі часи — від козацьких чайок до сучасних перегонових яхт», - говорить Кирило Дороленко.

На жаль, зараз дитячий вітрильний спорт займає дуже скромну, майже елітарну нішу. Це пов'язано, в першу чергу, з дорожнечею яхт, обладнання та спорядження.

«Команда народного депутата і особисто Андрій Денисенко усіляко підтримує мету Дитячого благодійного фонду повернути красу вітрил на води Дніпра, відродити доступний дитячий вітрильний спорт в нашому місті і в Україні взагалі», - додав помічник народного депутата.

Нагадаємо, що за сприяння Андрія Денисенка було придбано дві вітрильні яхти класу "Кадет". Вихованці флотилії вже охрестили ці яхти "фартовими", бо вже цьогоріч принесли команді бронзу та срібло на обласних змаганнях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...