App Store Google Play

Шість громад Січеславщини перемогли в конкурсі ідей щодо ефективного поводження з відходами

01.06.2019 08:00
Шість громад Січеславщини перемогли в конкурсі ідей щодо ефективного поводження з відходами

Сортування і пресування сміття, компостні ями та еко-фестиваль. Це – ідеї, які подали громади області на конкурс щодо ефективного поводження з відходами. Одразу шість ОТГ регіону – серед переможців. Про це сповістили в Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування, передає Дніпроград.

«Конкурс «Життя без сміття» реалізувався за підтримки Програми ULEAD з Європою. Його проводили серед громад Дніпропетровської, Волинської та Житомирської областей. Загалом ОТГ подали 29 заявок. Шість громад Дніпропетровщини – серед переможців. Їхні ініціативи профінансують», – розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Девладівська та Томаківська ОТГ отримають кошти на популяризацію сортування сміття та роздільні контейнери. Святовасилівська громада придбає обладнання для пресування пластикових пляшок.

У Раївській ОТГ розроблять схему санітарної очистки. Це потрібно, щоб 47 населених пунктів громади ефективно та злагоджено працювали з відходами.

Криничанська громада проведе просвітницьку роботу з дітьми: екологічній етиці їх навчатимуть через ігри та комікси. Група дорослих візьме участь в експерименті: протягом трьох місяців вони сортуватимуть сміття. Це допоможе визначити, скільки відходів продукує населення. Також в ОТГ запровадять дні без поліетилену: пакети мінятимуть на еко-торбинки.

Грандіозні плани – у Саксаганській громаді. Там власноруч виготовлять баки для сортування скла та пластику, обладнають шість компостних ям біля навчальних закладів для листя та бур’яну. У вересні в ОТГ проведуть еко-фестиваль: запросять спікерів, влаштують майстер-класи, зроблять фотозону з відходів, частуватимуть екологічної їжею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...