App Store Google Play

Екологи Вілкула дали 2,2 мільйона на аналіз викидів заводів Ахметова, Коломойського і Ярославського

1 Червня 11:15
Екологи Вілкула дали 2,2 мільйона на аналіз викидів заводів Ахметова, Коломойського і Ярославського

Управління екології виконкому Криворізької міської ради 23 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Екоплюс» послуги у сфері екологічного менеджменту за 2,23 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Цьогоріч визначать хімічний склад та оцінять ступень забруднення атмосферного повітря у Кривому Розі, ідентифікують та інвентаризують основні джерела викидів забруднюючих речовин п’яти промислових підприємств, зокрема оцінять ризики для довкілля і здоров’я населення. Йдеться про ТОВ «Метінвест – Криворізький ремонтно-механічний завод», ПрАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» і ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» Ріната Ахметова, ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» Ріната Ахметова та Ігоря Коломойського, ПрАТ «Суха Балка» Олександра Ярославського.

Якість повітря оцінять за показниками формальдегіду, діоксиду азоту, діоксиду сірки, монооксиду вуглецю та недиференційованого пилу. Також виявлять вогнища теплового забруднення, оцінять стан рослинної маси зон відпочинку та зволоженості відвалів і хвостосховищ за допомогою даних із супутників Європейської космічної агенції. Місто поділять на зони за забрудненням, нададуть поради зі зменшення ризиків для здоров’я, а також створять зведений набір геопросторових даних у форматах файлів ГІС.

Ціна угоди на 11% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,50 млн грн.

Фірма «НВП «Екоплюс» із-під Дніпра належить директору Євгену Сорокіну, Наталії Казіміровій та Олені Василівна Чирковій. Особа з такими ПІБ заснувала криворізьку ГО «Дніпропетровська міжрегіональна екологічна асоціація» з директором Інституту проблем природокористування та екології НАНУ, професором Аркадієм Шапаром і завідувачем кафедри екології та охорони навколишнього середовища ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», професором Григорієм Шматковим.

Конкурентами були ТОВ «КП Екоаудит» Олени Милованової, ТОВ «Науково-дослідницький інститут інноваційних технологій» («НДІ ІТ») Данила Черненкова, Володимира та Олени Ніконенків  і ТОВ «Науковий парк Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління «Чорнобиль», засноване нею з ТОВ «Український центр радіаційної безпеки» Валерії Чабаненко, ТОВ «Інститут екологічних інновацій та менеджменту» Алли Дудченко і ТОВ «Злато-Буд» Ярослава Горупахи.

У 2018 році Управління замовило «НДІ ІТ» оцінку викидів ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» Ахметова і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на 2,35 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...