App Store Google Play

У Дніпрі в рамках проекту «Слово на стіні» створили графіті з цитатами Гончара та Сокульського

31.05.2019 17:00
У Дніпрі в рамках проекту «Слово на стіні» створили графіті з цитатами Гончара та Сокульського

У Дніпрі в рамках проекту «Слово на стіні» створили графіті з цитатами з поезій Олеся Гончара та Івана Сокульського. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Суспільне Дніпро.

Як повідомила координаторка проекту Анастасія Теплякова, віршовані рядки, які належать поетам-землякам, нанесли на фасад будівлі в центральній частині міста, на вулиці Жуковського, 43. 

«Це вже 14-а наша робота в Дніпрі. Обрані рядки Гончара – з раннього періоду його творчості, рядки Сокульського – з більш зрілого періоду, це період вже після ув’язнень, заслань. Почали цю роботу ми ще минулої осені, працювали з перервами», – сказала Анастасія Теплякова.

Як зазначила координаторка проекту, наступний об’єкт «Слова на стіні» створять в Старобільську Луганської області. Нова стіна буде присвячена творчості сучасного українського письменника Сергія Жадана. 

У рамках проекту «Слово на стіні» на Дніпропетровщині й Донеччині волонтери вже створили більше десяти об’єктів, які популяризують творчість поетів та прозаїків, уродженців краю, – Олеся Гочара, Валер’яна Підмогильного, Олекси Тихого, Володимира Сіренка, Наталки Нікуліної, Ганни Світличної, Михайла Чхана, Миколи Чернявського. 

За словами ініціаторів, проект, що розпочинався суто як волонтерський, отримав грант від Британської ради – фарби для малювання.

Проект «Слово на стіні» – мистецька ініціатива творчої молоді, яка популяризує українську літературу. Стартував у Дніпрі 2016 року. 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...