App Store Google Play

У Дніпрі в рамках проекту «Слово на стіні» створили графіті з цитатами Гончара та Сокульського

31 Травня 17:00
У Дніпрі в рамках проекту «Слово на стіні» створили графіті з цитатами Гончара та Сокульського

У Дніпрі в рамках проекту «Слово на стіні» створили графіті з цитатами з поезій Олеся Гончара та Івана Сокульського. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Суспільне Дніпро.

Як повідомила координаторка проекту Анастасія Теплякова, віршовані рядки, які належать поетам-землякам, нанесли на фасад будівлі в центральній частині міста, на вулиці Жуковського, 43. 

«Це вже 14-а наша робота в Дніпрі. Обрані рядки Гончара – з раннього періоду його творчості, рядки Сокульського – з більш зрілого періоду, це період вже після ув’язнень, заслань. Почали цю роботу ми ще минулої осені, працювали з перервами», – сказала Анастасія Теплякова.

Як зазначила координаторка проекту, наступний об’єкт «Слова на стіні» створять в Старобільську Луганської області. Нова стіна буде присвячена творчості сучасного українського письменника Сергія Жадана. 

У рамках проекту «Слово на стіні» на Дніпропетровщині й Донеччині волонтери вже створили більше десяти об’єктів, які популяризують творчість поетів та прозаїків, уродженців краю, – Олеся Гочара, Валер’яна Підмогильного, Олекси Тихого, Володимира Сіренка, Наталки Нікуліної, Ганни Світличної, Михайла Чхана, Миколи Чернявського. 

За словами ініціаторів, проект, що розпочинався суто як волонтерський, отримав грант від Британської ради – фарби для малювання.

Проект «Слово на стіні» – мистецька ініціатива творчої молоді, яка популяризує українську літературу. Стартував у Дніпрі 2016 року. 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...