App Store Google Play

У Дніпрі представники НАТО вручили ветеранам з Січеславщини свідоцтва про додаткову освіту

31.05.2019 20:00
У Дніпрі представники НАТО вручили ветеранам з Січеславщини свідоцтва про додаткову освіту

Сьогодні, 31 травня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулося вручення свідоцтв про здобуття додаткової освіти ветеранам російсько-української війни з Січеславщини. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Проект з ресоціалізації та перепідготовки ветеранів війни був профінансований за кошти програми «Україна-НАТО». Після повернення з війни бійцям було запропоновано стати учасниками проекту. Сьогодні свої свідоцтва отримали 22 бійці, які відтепер мають додаткову можливість працевлаштуватися за спеціальностями «охоронець», «охоронець-інкасатор» та «начальник охорони». Навчання проходили починаючи з січня 2019 року.

«Від імені куратору програми Крістофера Штаута хочу висловити вітання про здобуття додаткової освіти. Сподіваємося, що нові спеціальності стануть у нагоді у вашому цивільному житті. Маємо надію, що завдяки цьому курсу ви здобули саме ті навички, що необхідні в подальшому», - зазначила прес-секретар штабу «Україна-НАТО» в Україні Марина Когут.

Наразі це вже другий випуск ветеранів, що здобули додаткову освіту. Наразі подібні курси відкриті у різних районах Січеславщини, тож кожен охочий також може почати навчання.

«Я рада, що ви приєдналися, що ви небайдужі. Кожен з вас є захисниками і ваші нові професії співзвучні з тим, коли ви захищали країну. Я хочу аби ви не зупинялися на цих професіях і надалі розвивалися», - додала керівник управління ДніпроОДА по справам ветеранів АТО/ООС.

Привітав ветеранів війни з отриманням свідоцтв про додаткову освіту і Павло Мудрак, помічник народного депутата Андрія Денисенка.

«Хотілося б передати вам усім вітання від Андрія Денисенка та висловити слова вдячності керівництву міжнародного проекту «Україна-НАТО» за велику роботу, яку вони проводять задля соціальної адаптації бійців, які захищають наші кордони від Росії. Бійці потребують саме такого перехідного періоду від перебування на війні, в тих реаліях, які вони бачать, до мирного життя в соціумі», - сказав Павло Мудрак.

Окрім цього, він зауважив, що з Січеславщини на війну пішла найбільша кількість добровольців та військових.

«Хотілося б зазначити, що саме наша область надала найбільше добровольців, як захищають нашу землю. І органи державної влади, і ОДА, і органи місцевого самоврядування, і такі інціативи з боку міжнародних партнерів є дуже важливими, адже це великий внесок в нашу європейську дружбу задля подальшого майбутнього», - додав Павло Мудрак.

Нагадаємо, що на Січеславщині активісти планують створити єдину мережу центрів допомоги для ветеранів війни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...