App Store Google Play

У Дніпрі представники НАТО вручили ветеранам з Січеславщини свідоцтва про додаткову освіту

31.05.2019 20:00
У Дніпрі представники НАТО вручили ветеранам з Січеславщини свідоцтва про додаткову освіту

Сьогодні, 31 травня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулося вручення свідоцтв про здобуття додаткової освіти ветеранам російсько-української війни з Січеславщини. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Проект з ресоціалізації та перепідготовки ветеранів війни був профінансований за кошти програми «Україна-НАТО». Після повернення з війни бійцям було запропоновано стати учасниками проекту. Сьогодні свої свідоцтва отримали 22 бійці, які відтепер мають додаткову можливість працевлаштуватися за спеціальностями «охоронець», «охоронець-інкасатор» та «начальник охорони». Навчання проходили починаючи з січня 2019 року.

«Від імені куратору програми Крістофера Штаута хочу висловити вітання про здобуття додаткової освіти. Сподіваємося, що нові спеціальності стануть у нагоді у вашому цивільному житті. Маємо надію, що завдяки цьому курсу ви здобули саме ті навички, що необхідні в подальшому», - зазначила прес-секретар штабу «Україна-НАТО» в Україні Марина Когут.

Наразі це вже другий випуск ветеранів, що здобули додаткову освіту. Наразі подібні курси відкриті у різних районах Січеславщини, тож кожен охочий також може почати навчання.

«Я рада, що ви приєдналися, що ви небайдужі. Кожен з вас є захисниками і ваші нові професії співзвучні з тим, коли ви захищали країну. Я хочу аби ви не зупинялися на цих професіях і надалі розвивалися», - додала керівник управління ДніпроОДА по справам ветеранів АТО/ООС.

Привітав ветеранів війни з отриманням свідоцтв про додаткову освіту і Павло Мудрак, помічник народного депутата Андрія Денисенка.

«Хотілося б передати вам усім вітання від Андрія Денисенка та висловити слова вдячності керівництву міжнародного проекту «Україна-НАТО» за велику роботу, яку вони проводять задля соціальної адаптації бійців, які захищають наші кордони від Росії. Бійці потребують саме такого перехідного періоду від перебування на війні, в тих реаліях, які вони бачать, до мирного життя в соціумі», - сказав Павло Мудрак.

Окрім цього, він зауважив, що з Січеславщини на війну пішла найбільша кількість добровольців та військових.

«Хотілося б зазначити, що саме наша область надала найбільше добровольців, як захищають нашу землю. І органи державної влади, і ОДА, і органи місцевого самоврядування, і такі інціативи з боку міжнародних партнерів є дуже важливими, адже це великий внесок в нашу європейську дружбу задля подальшого майбутнього», - додав Павло Мудрак.

Нагадаємо, що на Січеславщині активісти планують створити єдину мережу центрів допомоги для ветеранів війни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...