App Store Google Play

У Дніпрі представники НАТО вручили ветеранам з Січеславщини свідоцтва про додаткову освіту

31 Травня 20:00
У Дніпрі представники НАТО вручили ветеранам з Січеславщини свідоцтва про додаткову освіту

Сьогодні, 31 травня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулося вручення свідоцтв про здобуття додаткової освіти ветеранам російсько-української війни з Січеславщини. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Проект з ресоціалізації та перепідготовки ветеранів війни був профінансований за кошти програми «Україна-НАТО». Після повернення з війни бійцям було запропоновано стати учасниками проекту. Сьогодні свої свідоцтва отримали 22 бійці, які відтепер мають додаткову можливість працевлаштуватися за спеціальностями «охоронець», «охоронець-інкасатор» та «начальник охорони». Навчання проходили починаючи з січня 2019 року.

«Від імені куратору програми Крістофера Штаута хочу висловити вітання про здобуття додаткової освіти. Сподіваємося, що нові спеціальності стануть у нагоді у вашому цивільному житті. Маємо надію, що завдяки цьому курсу ви здобули саме ті навички, що необхідні в подальшому», - зазначила прес-секретар штабу «Україна-НАТО» в Україні Марина Когут.

Наразі це вже другий випуск ветеранів, що здобули додаткову освіту. Наразі подібні курси відкриті у різних районах Січеславщини, тож кожен охочий також може почати навчання.

«Я рада, що ви приєдналися, що ви небайдужі. Кожен з вас є захисниками і ваші нові професії співзвучні з тим, коли ви захищали країну. Я хочу аби ви не зупинялися на цих професіях і надалі розвивалися», - додала керівник управління ДніпроОДА по справам ветеранів АТО/ООС.

Привітав ветеранів війни з отриманням свідоцтв про додаткову освіту і Павло Мудрак, помічник народного депутата Андрія Денисенка.

«Хотілося б передати вам усім вітання від Андрія Денисенка та висловити слова вдячності керівництву міжнародного проекту «Україна-НАТО» за велику роботу, яку вони проводять задля соціальної адаптації бійців, які захищають наші кордони від Росії. Бійці потребують саме такого перехідного періоду від перебування на війні, в тих реаліях, які вони бачать, до мирного життя в соціумі», - сказав Павло Мудрак.

Окрім цього, він зауважив, що з Січеславщини на війну пішла найбільша кількість добровольців та військових.

«Хотілося б зазначити, що саме наша область надала найбільше добровольців, як захищають нашу землю. І органи державної влади, і ОДА, і органи місцевого самоврядування, і такі інціативи з боку міжнародних партнерів є дуже важливими, адже це великий внесок в нашу європейську дружбу задля подальшого майбутнього», - додав Павло Мудрак.

Нагадаємо, що на Січеславщині активісти планують створити єдину мережу центрів допомоги для ветеранів війни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...