App Store Google Play

Ні тютюну: у Дніпрі пройшла акція за відмову від паління

31 Травня 20:30
Ні тютюну: у Дніпрі пройшла акція за відмову від паління

Сьогодні, 31 травня, у центрі Дніпра  відбулася акція - "Ні - рекламі тютюну". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події. 

31 травня - Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням, і тому сьогодні по всій Україні проходять акції, спрямовані на зменшення курців. 

"Куріння вбиває тисячі людей щодня, а також збільшує ймовість онкохвороб, і в першу чергу викликає рак легенів, що в свою чергу призводить до смерті. Саме тому, ідея сьогоднішньої акції - показати, що відбувається з легенями людини, а також перешкоджати появі цигарок на прилавках на видному місці в МАФах і інших торгових майданчиках", - зазначив голова громадської організації "Спільнота активної молоді САМ" Владислав Мельничук.

Також під час проведення акції організатори влаштували перформанс, під час якого пофарбували легені чорною фарбою, таким чином показавши, що робить ракова пухлина із органами нашого дихання.

Слід додати, що на сьогоднішній день реклама тютюнових виробів являється досить яскравою і таким чином може підштовхувати молодь і дітей до придбання цигарок.

Щороку близько 5 мільйонів людей помирають від безпосереднього впливу тютюну, і ще 600 тисяч смертей відбувається серед пасивних курців.

Нагадаємо, що раніше дніпрянам розповіли яку альтернативу обрати тютюнопалінню.

Теги: тютюн, акція

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...