App Store Google Play

Ні тютюну: у Дніпрі пройшла акція за відмову від паління

31 Травня 20:30
Ні тютюну: у Дніпрі пройшла акція за відмову від паління

Сьогодні, 31 травня, у центрі Дніпра  відбулася акція - "Ні - рекламі тютюну". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події. 

31 травня - Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням, і тому сьогодні по всій Україні проходять акції, спрямовані на зменшення курців. 

"Куріння вбиває тисячі людей щодня, а також збільшує ймовість онкохвороб, і в першу чергу викликає рак легенів, що в свою чергу призводить до смерті. Саме тому, ідея сьогоднішньої акції - показати, що відбувається з легенями людини, а також перешкоджати появі цигарок на прилавках на видному місці в МАФах і інших торгових майданчиках", - зазначив голова громадської організації "Спільнота активної молоді САМ" Владислав Мельничук.

Також під час проведення акції організатори влаштували перформанс, під час якого пофарбували легені чорною фарбою, таким чином показавши, що робить ракова пухлина із органами нашого дихання.

Слід додати, що на сьогоднішній день реклама тютюнових виробів являється досить яскравою і таким чином може підштовхувати молодь і дітей до придбання цигарок.

Щороку близько 5 мільйонів людей помирають від безпосереднього впливу тютюну, і ще 600 тисяч смертей відбувається серед пасивних курців.

Нагадаємо, що раніше дніпрянам розповіли яку альтернативу обрати тютюнопалінню.

Теги: тютюн, акція

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...