App Store Google Play

Ні тютюну: у Дніпрі пройшла акція за відмову від паління

31.05.2019 20:30
Ні тютюну: у Дніпрі пройшла акція за відмову від паління

Сьогодні, 31 травня, у центрі Дніпра  відбулася акція - "Ні - рекламі тютюну". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця події. 

31 травня - Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням, і тому сьогодні по всій Україні проходять акції, спрямовані на зменшення курців. 

"Куріння вбиває тисячі людей щодня, а також збільшує ймовість онкохвороб, і в першу чергу викликає рак легенів, що в свою чергу призводить до смерті. Саме тому, ідея сьогоднішньої акції - показати, що відбувається з легенями людини, а також перешкоджати появі цигарок на прилавках на видному місці в МАФах і інших торгових майданчиках", - зазначив голова громадської організації "Спільнота активної молоді САМ" Владислав Мельничук.

Також під час проведення акції організатори влаштували перформанс, під час якого пофарбували легені чорною фарбою, таким чином показавши, що робить ракова пухлина із органами нашого дихання.

Слід додати, що на сьогоднішній день реклама тютюнових виробів являється досить яскравою і таким чином може підштовхувати молодь і дітей до придбання цигарок.

Щороку близько 5 мільйонів людей помирають від безпосереднього впливу тютюну, і ще 600 тисяч смертей відбувається серед пасивних курців.

Нагадаємо, що раніше дніпрянам розповіли яку альтернативу обрати тютюнопалінню.

Теги: тютюн, акція

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...