App Store Google Play

Не будемо, як піаністи: Вакарчук розповів, як можна боротися з «кнопкодавством»

31.05.2019 08:30
Не будемо, як піаністи: Вакарчук розповів, як можна боротися з «кнопкодавством»

Музикант і лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук вважає, що в регламент Верховної Ради необхідно внести зміни, які дозволять парламенту нормально працювати навіть при нестачі депутатів. Наприклад, щоб замість відсутнього нардепа міг на законних підставах проголосувати його колега. Про це він розповів в інтерв'ю Liga.net, передає Дніпроград.

За словами політика, депутати іноді пропускають голосування з поважних причин, і це не повинно заважати роботі законодавчого органу.

"Уявіть, що ви депутат партії "Голос" і член міжнародного комітету. Ви зараз в ПАРЄ. І ви в ситуації, коли в парламенті голосування за дуже важливий закон. Наприклад, закон про мову, який для мене є принципово важливим. І ось уявіть, що ви в ПАРЄ, де теж проходить важливе голосування щодо санкцій проти Росії. Ви повинні бути в двох місцях. Що робити?" - запитує він.

На думку Вакарчука, потрібно змінювати регламент Верховної Ради.

"Партія "Голос" виступає за те, щоб ми змінили підхід до голосування. Була ідея, щоб для голосування використовувався відбиток пальця. Була ідея, що голосування проводяться від кількості присутніх. Партія все ще доробляє ідею з цього приводу ", - говорить музикант.

Крім того, пропонує він, можна зробити так, щоб замість відсутнього нардепа міг на законних підставах проголосувати його колега.

"Ми вважаємо, якщо потрібен голос, якого не вистачає, то, значить, треба міняти регламент і тоді легалізувати, щоб хтось інший в цей момент міг проголосувати. Якщо це неможливо, то ми переносимо голосування", - ділиться міркуваннями Вакарчук.

При цьому він запевнив, що його політична сила, якщо пройде в парламент, ніколи не продаватиме свої голоси і не буде займатися кнопкодавством.

"Ми не будемо бігати, як піаністи, по рядах", - пообіцяв політик.

Раніше повідомлялося, що лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук розкритикував заяву про можливий референдум голови Адміністрації президента Зеленського Андрія Богдана щодо мирних угод з РФ і назвав його проведення "небезпечним і безвідповідальним".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...