App Store Google Play

На Січеславщині відбулися масштабні навчання для рятувальників, військових та лісничих

31.05.2019 14:30
На Січеславщині відбулися масштабні навчання для рятувальників, військових та лісничих

На Січеславщині влаштували тренування для вогнеборців, військових та лісничих. Мета - навчити працювати злагоджено. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Зазначається, що щороку в регіоні влаштовують тренування для вогнеборців, військових та лісничих, аби навчити їх працювати злагоджено. Так, під час навчання спершу викликають пожежників на ДТП: палає машина. Потім завдання ускладнюється – зайнялися склади з боєприпасами. Гасять їх військові із танка.

"Ось перед вами гусенична машина ГПМ-54 на базі танку Т-54. Цей зразок у нас брав участь у гасінні в Балаклеї, сумнозвісна пожежа у нас була на арсеналі. Оцей танк був транспортований залізною дорогою. Навіть екіпаж безпосередньо брав участь. Так що у нас цей танк бойовий", – розповідає начальник групи пожежної безпеки оперативного командування "Схід" Олександр Турко.

Наступний етап – гасіння верхової пожежі. Вогонь, який вирує на верхівках дерев – найменш контрольований. Якщо вчасно не приборкати, наслідки будуть катастрофічні. Рятувальники залучають авіацію. 4 тонни води – і пожежа локалізована. Тут пліч-о-пліч працюють військові, рятувальники та лісничі. Відпрацьовують роботу в команді.

"Відпрацювання для нас – це дуже важливо, тому що ми маємо знати координацію наших дій. Це не важко. Важливо, щоб люди знали, коли воно горить насправді. Тому що є риск", – пояснює пожежник Сергій Денисенко.

Такі навчання відбуваються у кожному регіоні чи не щотижня.

"Були періоди, коли через недофінансування служби ми не мали. Зараз ми проводимо їх регулярно в усіх регіонах – і це дуже позитивно, ви бачите, навіть залучається авіація, а це дуже високовартісний захід", – зауважує заступник начальника ГУ ДСНС України Руслан Білошицький.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...