App Store Google Play

Модернізація і осучаснення: ДніпроОДА реконструює Карпівську опорну школу

31.05.2019 13:30
Модернізація і осучаснення: ДніпроОДА реконструює Карпівську опорну школу

Школи регіону поступово набувають модернового вигляду та сучасного змісту. Новітні умови для навчання дітлахів створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Осучаснює і Карпівську опорну школу. Нині у розпалі – другий етап масштабної реконструкції закладу. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Маленькі мешканці Дніпропетровщини мають навчатися в сучасних комфортних умовах. Реконструюємо освітні заклади у великих містах та невеличких селах. Новітній освітньо-спортивний простір створюємо і для дітлахів Карпівської громади – там приводимо до ладу опорну школу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Карпівській опорній школі – понад півсторіччя. За весь час свого існування вона зазнавала лише поточних ремонтів. Застарілі комунікації, холодні незатишні класи відтепер залишилися в історії та згадках випускників минулих років. Все – завдяки масштабній реконструкції, яку розпочала Дніпропетровська ОДА менше року тому.

Дніпропетровська ОДА модернізує Карпівську опорну школу

Зараз фасад будівлі утеплений. Його облицьовують сучасною плиткою. Школа набуває світлого кольору з яскравими вкрапленнями.

«Вдячні обласній адміністрації за проект з оновлення шкіл регіону, – сказала заступник директора Наталя Заболотня. – Модерновий креативний ремонт надихає на творчість та допомагає дітям більше розкритися і проявити себе».

У лівому крилі вже сучасні різнокольорові класи з новітнім обладнанням.

На часі – монтаж вентильованого фасаду

«Мені стало цікавіше навчатися. Класи – у різних кольорах, і кожен гарний по-своєму», – поділилася учениця 6 класу Марія Підгайна.

«Особливо вражають багатофункціональні дошки. Можна і писати на них, і фільми дивитися або навчальні програми. Дуже зручно», – розповів учень 5 класу Толя Грицан.

На першому поверсі лівого крила облаштували тренажерку. Наразі там проходять уроки фізкультури.

«Фізкультура – мій улюблений предмет. А в оновленому залі займатися стало ще приємніше», – сказала учениця 8 класу Анна Рукоманова.

Класи у лівому крилі вже різнокольорові

Нині у розпалі – капремонт правого крила будівлі. Вже на фініші – оновлення класів на другому поверсі. Кабінети вже готові, зараз там прибирають. Підрядники облаштовують плиткою сходові марші. На першому поверсі оздоблюють приміщення спортивної зали. Там стіни розфарбують у різні кольори.

«Діти тепер пишаються тим, що навчаються в такій гарній школі. Вони відчувають неабияке піднесення. І нам, вчителям, хочеться працювати ще краще в нових умовах», – поділилася вчителька української мови Анастасія Панасюк.

У кабінетах – нові меблі..

Згодом ремонтники осучаснять шкільний стадіон. Облаштують футбольне поле, майданчики та бігові доріжки.

«Як тільки відремонтували частину школи, помітила, що всі учні стали культурнішими, вихованішими. Із нетерпінням чекаю завершення ремонту. Школа буде ще красивішою», – сказала учениця 6 класу Діана Калач.

Осучаснили і тренажерку

У Карпівській опорній школі – майже 300 учнів. Загалом в області реконструюють понад 30 основних і опорних шкіл.

Теги: школа, діти

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...