App Store Google Play

Лисенко назвав ідіотією закупівлю сучасних трамваїв для Дніпра

31.05.2019 16:30
Лисенко назвав ідіотією закупівлю сучасних трамваїв для Дніпра

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко прокоментував критику щодо закупівлі не нових сучасних трамваїв, а старого і дешевого німецького електротранспорту. Відповідну заяву чиновник опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Якщо раніше міська влада заявляла, що головною причиною відсутності нових трамваїв є їхня висока вартість, то тепер до цього додали ще одну причину. Чому він та його колеги не хочуть придбати нові трамваї Лисенко пояснив просто - тому що у Дніпрі жахливі колії.

"Припустимо, ви володієте великим підприємством в одному з населених пунктів нашої країни. У розпорядженні у вас для ваших співробітників є невелика кількість старих жигулів, яких в свою чергу так само катастрофічно не вистачає. Але склалося так, що в цьому населеному пункті абсолютно немає доріг. Ні поганих, ні хороших, а ось просто їх немає - є грунтові напрямки з ямами по пояс. Але машини вам дуже потрібні. Яке рішення ви приймете? Купите один дорогий мерседес, який просто рівно через рік загине на цих «дорогах» або за ці ж гроші купите 25 б/у надійних позашляховиків, які прослужать ще як мінімум 15 років? Відповідь, думаю, очевидна", - пише Лисенко.

Він також назвав ініціативи закупити комфортний і сучасний електротранспорт ідіотією, яка межує з маразмом.

"Ось тому замість одного нового трамвая за як мінімум 1,2 млн € ми купили б/у трамваї. За цілком смішною як для трамваїв ціною. З огляду на нинішній стан трамвайних колій, придбати зараз новий трамвай - це ідіотія, що межує з маразмом", - сказав Михайло Лисенко.

Чиновник додав, що починаючи з наступного року у Дніпрі мають заміняти старі колії на нові, що дозволить випускати на маршрути сучасні трамваї. Втім, вочевидь, у найближчі роки дніпряни так і продовжать користуватися виключно вживаними європейськими вагонами трамваїв.

Нагадаємо, що наразі Дніпро закуповує ровесників списаних 40-річних трамваїв з Німеччини. Наразі вже придбано 20 одиниць вживаних трамваїв для міста.

Варто зазначити, що подібний підхід до вирішення проблеми з громадським транспортом у свій час використовував екс-міський голова Дніпра Іван Куліченко. У 2010 році для міста було придбано вживані трамваї у компанії, в якій працювала лише одна людина.

Слід зауважити, що як в часи Куліченка, так і при Філатові та Лисенку в Дніпрі успішно працює компанія "Татра-Юг", що виготовляє нові трамваї та успішно постачає їх до Єгипту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...