App Store Google Play

Лисенко назвав ідіотією закупівлю сучасних трамваїв для Дніпра

31.05.2019 16:30
Лисенко назвав ідіотією закупівлю сучасних трамваїв для Дніпра

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко прокоментував критику щодо закупівлі не нових сучасних трамваїв, а старого і дешевого німецького електротранспорту. Відповідну заяву чиновник опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Якщо раніше міська влада заявляла, що головною причиною відсутності нових трамваїв є їхня висока вартість, то тепер до цього додали ще одну причину. Чому він та його колеги не хочуть придбати нові трамваї Лисенко пояснив просто - тому що у Дніпрі жахливі колії.

"Припустимо, ви володієте великим підприємством в одному з населених пунктів нашої країни. У розпорядженні у вас для ваших співробітників є невелика кількість старих жигулів, яких в свою чергу так само катастрофічно не вистачає. Але склалося так, що в цьому населеному пункті абсолютно немає доріг. Ні поганих, ні хороших, а ось просто їх немає - є грунтові напрямки з ямами по пояс. Але машини вам дуже потрібні. Яке рішення ви приймете? Купите один дорогий мерседес, який просто рівно через рік загине на цих «дорогах» або за ці ж гроші купите 25 б/у надійних позашляховиків, які прослужать ще як мінімум 15 років? Відповідь, думаю, очевидна", - пише Лисенко.

Він також назвав ініціативи закупити комфортний і сучасний електротранспорт ідіотією, яка межує з маразмом.

"Ось тому замість одного нового трамвая за як мінімум 1,2 млн € ми купили б/у трамваї. За цілком смішною як для трамваїв ціною. З огляду на нинішній стан трамвайних колій, придбати зараз новий трамвай - це ідіотія, що межує з маразмом", - сказав Михайло Лисенко.

Чиновник додав, що починаючи з наступного року у Дніпрі мають заміняти старі колії на нові, що дозволить випускати на маршрути сучасні трамваї. Втім, вочевидь, у найближчі роки дніпряни так і продовжать користуватися виключно вживаними європейськими вагонами трамваїв.

Нагадаємо, що наразі Дніпро закуповує ровесників списаних 40-річних трамваїв з Німеччини. Наразі вже придбано 20 одиниць вживаних трамваїв для міста.

Варто зазначити, що подібний підхід до вирішення проблеми з громадським транспортом у свій час використовував екс-міський голова Дніпра Іван Куліченко. У 2010 році для міста було придбано вживані трамваї у компанії, в якій працювала лише одна людина.

Слід зауважити, що як в часи Куліченка, так і при Філатові та Лисенку в Дніпрі успішно працює компанія "Татра-Юг", що виготовляє нові трамваї та успішно постачає їх до Єгипту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...