App Store Google Play

У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації області

30.05.2019 14:20
У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації області

У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації «Електронна Дніпропетровщина» на 2020-2022 роки. Вона спрямована на подальший розвиток електронного урядування та електронної демократії в області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, запровадження технологій е-урядування та е-демократії має на меті стимулювати політичну активність особистості та сприяти її політичній соціалізації. З іншого боку, на якісно новий рівень виходять відносини між органами влади і громадянами та бізнесом. Для координації своїх дій держава отримує максимально повні дані про позицію громадян, а останні мають відкритий доступ до офіційної інформації, можливість висловлювати свої побажання та слідкувати за їх виконанням, підтримувати реальний діалог з представниками влади в он-лайн-режимі , лобіювати прийняття важливих законів чи рішень.

«Головне, що ми хочемо добитися – це е-урядування. Воно потрібне для того, щоб кожна людина могла сьогодні отримати будь-які послуги та сервіси, не виходячи з своїх домівок. Щоб це було якісно і доступно. Область наша трьохмільйонна: у нас багато сіл, селищ, міст та містечок. Наше завдання – донести е-урядування до кожного», - зазначив виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олег Кужман.

Цілями програми є прискорення процесу розробки та впровадження сучасних телекомунікаційних та цифрових технологій у таких сферах: публічного управління, освіти, науки, охорони здоров’я, культури тощо.

Окрім цього, вона передбачає підвищення якості електронних послуг через спрощення процедур їх надання на основі підходу «комплексна послуга за життєвими та бізнес-ситуаціями».

У результаті виконання завдань і заходів програми очікується створення безпаперового документообігу та захищеного регіонального Дата-центру.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...