App Store Google Play

У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації області

30 Травня 14:20
У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації області

У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації «Електронна Дніпропетровщина» на 2020-2022 роки. Вона спрямована на подальший розвиток електронного урядування та електронної демократії в області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, запровадження технологій е-урядування та е-демократії має на меті стимулювати політичну активність особистості та сприяти її політичній соціалізації. З іншого боку, на якісно новий рівень виходять відносини між органами влади і громадянами та бізнесом. Для координації своїх дій держава отримує максимально повні дані про позицію громадян, а останні мають відкритий доступ до офіційної інформації, можливість висловлювати свої побажання та слідкувати за їх виконанням, підтримувати реальний діалог з представниками влади в он-лайн-режимі , лобіювати прийняття важливих законів чи рішень.

«Головне, що ми хочемо добитися – це е-урядування. Воно потрібне для того, щоб кожна людина могла сьогодні отримати будь-які послуги та сервіси, не виходячи з своїх домівок. Щоб це було якісно і доступно. Область наша трьохмільйонна: у нас багато сіл, селищ, міст та містечок. Наше завдання – донести е-урядування до кожного», - зазначив виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олег Кужман.

Цілями програми є прискорення процесу розробки та впровадження сучасних телекомунікаційних та цифрових технологій у таких сферах: публічного управління, освіти, науки, охорони здоров’я, культури тощо.

Окрім цього, вона передбачає підвищення якості електронних послуг через спрощення процедур їх надання на основі підходу «комплексна послуга за життєвими та бізнес-ситуаціями».

У результаті виконання завдань і заходів програми очікується створення безпаперового документообігу та захищеного регіонального Дата-центру.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...