App Store Google Play

У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації області

30.05.2019 14:20
У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації області

У ДніпроОДА обговорили проект Регіональної програми інформатизації «Електронна Дніпропетровщина» на 2020-2022 роки. Вона спрямована на подальший розвиток електронного урядування та електронної демократії в області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Так, запровадження технологій е-урядування та е-демократії має на меті стимулювати політичну активність особистості та сприяти її політичній соціалізації. З іншого боку, на якісно новий рівень виходять відносини між органами влади і громадянами та бізнесом. Для координації своїх дій держава отримує максимально повні дані про позицію громадян, а останні мають відкритий доступ до офіційної інформації, можливість висловлювати свої побажання та слідкувати за їх виконанням, підтримувати реальний діалог з представниками влади в он-лайн-режимі , лобіювати прийняття важливих законів чи рішень.

«Головне, що ми хочемо добитися – це е-урядування. Воно потрібне для того, щоб кожна людина могла сьогодні отримати будь-які послуги та сервіси, не виходячи з своїх домівок. Щоб це було якісно і доступно. Область наша трьохмільйонна: у нас багато сіл, селищ, міст та містечок. Наше завдання – донести е-урядування до кожного», - зазначив виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олег Кужман.

Цілями програми є прискорення процесу розробки та впровадження сучасних телекомунікаційних та цифрових технологій у таких сферах: публічного управління, освіти, науки, охорони здоров’я, культури тощо.

Окрім цього, вона передбачає підвищення якості електронних послуг через спрощення процедур їх надання на основі підходу «комплексна послуга за життєвими та бізнес-ситуаціями».

У результаті виконання завдань і заходів програми очікується створення безпаперового документообігу та захищеного регіонального Дата-центру.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...