App Store Google Play

До Січеславської лише крок, але зробити його має вже новий склад ВРУ, - Андрій Денисенко

30 Травня 15:00
До Січеславської лише крок, але зробити його має вже новий склад ВРУ, - Андрій Денисенко

Новий парламент має зробити останній крок до перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, на заваді до якого стало рішення про дострокові вибори. Про це 30 травня заявив народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, вчора з  ініціативи Андрія Денисенка комітет правової політики та правосуддя рекомендував ВР розглянути перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей на Січеславську та Кропивницьку відповідно.

«Це останнє рішення у питанні завершення декомунізації, яке може дати ВР цього скликання нації та державі в умовах розпуску», - зауважив парламентар.

Депутати мали дати 226 голосів за Січеславську та Кропивницьку у першому читанні цієї сесії, а наступної, восени перед виборами - 300 голосів у другому читанні.

Однак, за словами Денисенка, рішення про дострокові вибори зупинило цей останній етап декомунізації, оскільки регламент ВР прямо забороняє розгляд першого та другого читань змін до Конституції в одну сесію, а перше читання (попереднє схвалення) не може відбуватися в останню сесію повноважень ради.

«Ми, національно-патріотична громадськість, ініціатива #СічеславськаТАК! та ідейна частина депутатського корпусу пройшли величезний і непростий шлях з реальною дискусією у парламенті та суспільстві, отримали схвальні рішення всіх комітетів, Конституційного суду та більшості народних депутатів. Ідея Яворницького про відродження духу й імені Січі через століття більшовицьких репресій відродилася з попелу і оволоділа масами свідомих громадян», - заявив народний депутат. 

Він упевнений, що лишився останній ривок до перемоги, який може здійснити лише новий парламент.

«Сподіваюся, у майбутньому складі ВР вистачить волі і національного духу для завершення цієї величної справи відновлення історичної справедливості та переосмислення місії нашого краю як продовжувача традицій Січі - захисниці України. В разі ж на заваді цьому державотворчому рішенню стануть легковажність популізму і злоба реваншизму, це зробить інша, ще новіша Верховна Рада», - додав Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що народний депутат  Андрій Денисенко підтримав призначення Руслана Хомчака на посаду начальника Генерального штабу ЗСУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...