App Store Google Play

До Січеславської лише крок, але зробити його має вже новий склад ВРУ, - Андрій Денисенко

30.05.2019 15:00
До Січеславської лише крок, але зробити його має вже новий склад ВРУ, - Андрій Денисенко

Новий парламент має зробити останній крок до перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, на заваді до якого стало рішення про дострокові вибори. Про це 30 травня заявив народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, вчора з  ініціативи Андрія Денисенка комітет правової політики та правосуддя рекомендував ВР розглянути перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей на Січеславську та Кропивницьку відповідно.

«Це останнє рішення у питанні завершення декомунізації, яке може дати ВР цього скликання нації та державі в умовах розпуску», - зауважив парламентар.

Депутати мали дати 226 голосів за Січеславську та Кропивницьку у першому читанні цієї сесії, а наступної, восени перед виборами - 300 голосів у другому читанні.

Однак, за словами Денисенка, рішення про дострокові вибори зупинило цей останній етап декомунізації, оскільки регламент ВР прямо забороняє розгляд першого та другого читань змін до Конституції в одну сесію, а перше читання (попереднє схвалення) не може відбуватися в останню сесію повноважень ради.

«Ми, національно-патріотична громадськість, ініціатива #СічеславськаТАК! та ідейна частина депутатського корпусу пройшли величезний і непростий шлях з реальною дискусією у парламенті та суспільстві, отримали схвальні рішення всіх комітетів, Конституційного суду та більшості народних депутатів. Ідея Яворницького про відродження духу й імені Січі через століття більшовицьких репресій відродилася з попелу і оволоділа масами свідомих громадян», - заявив народний депутат. 

Він упевнений, що лишився останній ривок до перемоги, який може здійснити лише новий парламент.

«Сподіваюся, у майбутньому складі ВР вистачить волі і національного духу для завершення цієї величної справи відновлення історичної справедливості та переосмислення місії нашого краю як продовжувача традицій Січі - захисниці України. В разі ж на заваді цьому державотворчому рішенню стануть легковажність популізму і злоба реваншизму, це зробить інша, ще новіша Верховна Рада», - додав Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що народний депутат  Андрій Денисенко підтримав призначення Руслана Хомчака на посаду начальника Генерального штабу ЗСУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...