App Store Google Play

ДніпроОДА перетворює сіру та непримітну школу №104 у Дніпрі на яскраву та сучасну

30.05.2019 15:20
ДніпроОДА перетворює сіру та непримітну школу №104 у Дніпрі на яскраву та сучасну

Непримітній будівлі – яскраве «вбрання». Реконструкція триває у дніпровській школі №104. Заклад – уже з новою покрівлею. Активні роботи – на фасаді. Його утеплюють та обшивають різнокольоровою плиткою. Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна шкільна освіта – це квиток в успішне майбутнє. Щоб отримати його, діти мають навчатися в комфортних умовах. Яскраві заклади з сучасним наповненням створюємо на Дніпропетровщині. Наприклад, реконструюємо школу №104 у Дніпрі», – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Школа №104 ніколи не бачила масштабного ремонту. Заклад оновлюють уперше за понад півстолітню історію.

Нині тут – перша реконструкція

«І учні, і їхні батьки задоволені. Усі хочуть якнайшвидше побачити повністю оновлений заклад. Я також радію, що в житті наших діток з’явиться цікава та яскрава школа», – розповіла директор Світлана Ярошенко.

Заклад – уже з новою покрівлею. На місці старого шиферу, що дихав на ладан, – сучасна металочерепиця.

«Реконструкція дуже важлива, адже від затишку в школі залежить продуктивність учнів. Коли діти приходитимуть у кольоровий заклад, то в них покращуватиметься настрій», – вважає учитель української мови та літератури Ірина Гопайца.

Роботи – обласним коштом

«Приємно бачити, як рідна школа змінюється. Думаю, що після оновлення вона стане набагато кращою», – розказав восьмикласник Максим Боханастюк.

Активні роботи – на фасаді. Зовнішнє «вбрання» роблять вентильованим. Будівлю утеплюють та обшивають різнокольоровою плиткою.

«Мені подобається, що школа стає різнобарвною та сучасною. У такому закладі діти хотітимуть вчитися», – поділилась восьмикласниця Дар’я Золотаревич.

 Зовнішнє «вбрання» роблять вентильованим

Підрядники вже готуються «прокачувати» школи зсередини. Спочатку замінять комунікації. Потім – оновлять кабінети, спортивну залу та їдальню.

«Я хочу, щоб моя школа та мій клас були різнокольоровими. Там нам буде весело і затишно», – сказала п’ятикласниця Аня Дубонос.

У школі №104 навчаються понад сто дітей. Іще 35 малюків виховують у садочку при закладі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...