App Store Google Play

ДніпроОДА перетворює сіру та непримітну школу №104 у Дніпрі на яскраву та сучасну

30.05.2019 15:20
ДніпроОДА перетворює сіру та непримітну школу №104 у Дніпрі на яскраву та сучасну

Непримітній будівлі – яскраве «вбрання». Реконструкція триває у дніпровській школі №104. Заклад – уже з новою покрівлею. Активні роботи – на фасаді. Його утеплюють та обшивають різнокольоровою плиткою. Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна шкільна освіта – це квиток в успішне майбутнє. Щоб отримати його, діти мають навчатися в комфортних умовах. Яскраві заклади з сучасним наповненням створюємо на Дніпропетровщині. Наприклад, реконструюємо школу №104 у Дніпрі», – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Школа №104 ніколи не бачила масштабного ремонту. Заклад оновлюють уперше за понад півстолітню історію.

Нині тут – перша реконструкція

«І учні, і їхні батьки задоволені. Усі хочуть якнайшвидше побачити повністю оновлений заклад. Я також радію, що в житті наших діток з’явиться цікава та яскрава школа», – розповіла директор Світлана Ярошенко.

Заклад – уже з новою покрівлею. На місці старого шиферу, що дихав на ладан, – сучасна металочерепиця.

«Реконструкція дуже важлива, адже від затишку в школі залежить продуктивність учнів. Коли діти приходитимуть у кольоровий заклад, то в них покращуватиметься настрій», – вважає учитель української мови та літератури Ірина Гопайца.

Роботи – обласним коштом

«Приємно бачити, як рідна школа змінюється. Думаю, що після оновлення вона стане набагато кращою», – розказав восьмикласник Максим Боханастюк.

Активні роботи – на фасаді. Зовнішнє «вбрання» роблять вентильованим. Будівлю утеплюють та обшивають різнокольоровою плиткою.

«Мені подобається, що школа стає різнобарвною та сучасною. У такому закладі діти хотітимуть вчитися», – поділилась восьмикласниця Дар’я Золотаревич.

 Зовнішнє «вбрання» роблять вентильованим

Підрядники вже готуються «прокачувати» школи зсередини. Спочатку замінять комунікації. Потім – оновлять кабінети, спортивну залу та їдальню.

«Я хочу, щоб моя школа та мій клас були різнокольоровими. Там нам буде весело і затишно», – сказала п’ятикласниця Аня Дубонос.

У школі №104 навчаються понад сто дітей. Іще 35 малюків виховують у садочку при закладі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...