App Store Google Play

У Дніпрі створюють сучасний хоспіс для важкохворих пацієнтів

29 Травня 16:30
У Дніпрі створюють сучасний хоспіс для важкохворих пацієнтів

На Січеславщині створюють перший в області центр паліативної допомоги. Сучасний медзаклад для невиліковно хворих пацієнтів працюватиме в одному з корпусів дніпровської лікарні №15. Нині триває реконструкція будівлі. Підрядники укріпили фундамент, замінили внутрішні комунікації, наразі – оздоблюють фасад. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«На Дніпропетровщині реконструюємо старі лікарні та зводимо «з нуля» сучасні медзаклади європейського зразка. Адже якісні медичні послуги мають бути доступними кожному мешканцю області. Для невиліковно хворих людей в Дніпрі створюємо центр паліативної допомоги», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 У Дніпрі створюють центр паліативної допомоги

Медзаклад для невиліковно хворих розрахований на 46 місць. Лікарі кажуть – за функціональністю йому не буде аналогів в Україні. Окрім палат, там знаходитимуться кабінети психолога та психотерапевта, функціональної діагностики та корекції больового синдрому, цифровий рентгенкабінет, кімната для волонтерів та родичів.

«У нашому центрі буде навіть денний стаціонар. Людина зможе прийти, зробити кардіограму чи масаж та повернутися додому, якщо стан дозволяє, - розповів головний експерт з паліативної допомоги департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Юрій Криничний. - Головне кредо паліативної допомоги – забезпечити пацієнтам максимальну якість життя. Якщо їх неможливо вилікувати, це не означає, що не потрібно надавати повноцінну допомогу».

 Нині тривають внутрішні та зовнішні роботи

Поруч із корпусом добудовують приміщення, у якому обладнають сучасну конференц-залу. Там планують створити регіональний навчально-тренінговий центр, у якому спеціалістів навчатимуть надавати паліативну допомогу.

«Вже укріпили  фундамент та стіни, провели каналізацію й опалення, замінили покрівлю і вікна. Нині працюємо над фасадом. На черзі – оздоблювальні роботи всередині та благоустрій території», - сказав прораб  підрядної організації Віталій Марсов.

 Центр паліативної допомоги розрахований на 46 місць

Також в центрі працюватиме виїзна бригада, яка допомагатиме найбільш «важким» пацієнтам вдома.

Нині в Україні  -  два паліативні центри. Вони – у Києві та Івано-Франківську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...