App Store Google Play

Громадськість заявляє рішучий протест проти "референдуму про капітуляцію"

29.05.2019 11:20
Громадськість заявляє рішучий протест проти "референдуму про капітуляцію"

Представники ініціативи "Захисти Україну" підтримали звернення спільноти Однодумці щодо провокаційних заяв голови АП Андрія Богдана стосовно проведення референдуму про замирення (фактично - капітуляція) з РФ. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку "Захисти Україну" у Facebook.

"Ми надзвичайно обурені заявою Андрія Богдана, який очолив Адміністрацію Президента України Зеленського, щодо винесення на референдум питання по досягненню мирних домовленостей з Російською Федерацією. Приймаючи присягу Президента України, Володимир Зеленський, взяв на себе обов’язок усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України та дбати про її благо. Винесення питання мирних домовленостей з країною-агресором на референдум є реальною загрозою для української державності та може призвести до її втрати", - зазначають члени громадської ініціативи.

Також в ГІ "Захисти Україну" зауважують, що питання зовнішньої політики та стратегії боротьби з агресором не повинні ставати предметом референдумів. Вони мають вирішуватися на більш високому та професійному рівні. Адже саме від вирішення цих питань залежить майбутнє України, її цілісність та безпека. Легковажне ставлення до побудови лінії поведінки з Російською Федерацією та загравання з виборцями може призвести до руйнації нашої Держави.

"Хочемо нагадати Президенту України Зеленському, що саме він є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України. І найголовніше - саме Президент України здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю Держави відповідно до Конституції України. Намагання перекласти відповідальність за рішення і дії, які є прямою компетенцією Президента України, на народ – це намагання втекти від відповідальності за ці рішення, а також зняти з себе тягар прийняття важливих державних рішень Глави Держави", - йдеться у зверненні.

Представники "Захисти Україну" звернулися до Володимира Зеленського із закликом зробити публічну заяву щодо подальшої долі переговорів з РФ.

"Ми звертаємося до Президента України Володимира Зеленського з вимогою негайно зробити публічну заяву, як Гаранта державного суверенітету та територіальної цілісності України, щодо подальших дій та позиції, яку він планує відстоювати у відносинах з країною-агресором, а також оприлюднити інформацію щодо уповноважених Президентом представників України у мінському форматі", - додали у громадській ініціативі.

"Захисти Україну" - громадське об'єднання українців, що прагнуть не допустити реваншу ворожих сил в Україні.

Раніше повідомлялося, що Андрій Богдан назвав волевиявлення громадян через петицію щодо відставки голови держави "можливо смішним жартом".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...