App Store Google Play

Дитячий день у музеї: маленьких дніпрян запрошують на захоплюючі екскурсії до історичного музею

29.05.2019 19:30
Дитячий день у музеї: маленьких дніпрян запрошують на захоплюючі екскурсії до історичного музею

Першого червня маленьких дніпрян запрошують на «Дитячий день у музеї», який складатиметься з  інтерактивних екскурсій, майстер-класів та безлічі фотозон. Про це сьогодні, 29 травня, під час пресконференції в медіахолдингу «Відкритий» розповіла завідувачка відділом науково-просвітницької роботи Дніпропетровського історичного музею ім. Д. Яворницького Олександра Мурадова, передає Дніпроград.

Першого червня, у День захисту дітей, найменших жителів Дніпра запрошують завітати на до історичного музею ім. Д. Яворницького на інтерактивну екскурсію.

«У нас багато напрацьованих інтерактивів, тому ми вже знаємо що дітям подобається, а що ні. Цього року ми зібрали докупи найвдаліші наші інтерактивні заходи та майстер-класи.  Називається екскурсія «Дитячий день у музей», тому що буде проходити у зрозумілому для дітей форматі. Окрім цього, у нас буде діяти правило: дорослим вхід лише у супроводі дітей», - зазначила Олександра Мурадова.

За її словами, організатори намагатимуться показати історію музейної експозиції не з наукового боку, а зрозуміло і цікаво.

«Для початку наші археологи проведуть інтерактив під назвою «Археологічна пісочниця». Можна буде спробувати в образі скіфа, половця або козака, а також отримати на згадку подарунки. Окрім цього, у музеї будуть фотолокації для дівчаток та хлопчиків», - додала завідувачка.

Також у музеї можна буде взяти участь у майстер-класах з виготовлення повітряних зміїв, розпису шоколадом тощо.

Так, музей працюватиме з 10 до 16.30. Вхід коштуватиме 10 гривень. У вартість входить відвідування усіх локацій, майстер-класів та фотозон.

Раніше повіомлялося, що у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького стартував проект "ЗНО з музеєм": для абітурієнтів Січеславщини проведуть цікаву освітню екскурсію, аби у неформальній обстановці допомогти підготуватися до екзамену з історії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...