App Store Google Play

Чим Дніпро може привабити туристів: думка експертів

29 Травня 16:00
Чим Дніпро може привабити туристів: думка експертів

На сьгодні чимало країн світу отримують чималі прибутки завдяки розвиненій туристичній індустрії. В цьому контексті Україна також намагається бути туристично привабливою країною, але не усім регіонам вдається отримати хоча б мінімальні прибутки від внутрішніх та зовнішніх туристичних потоків, і місто Дніпро тому приклад. Саме тому, сьогодні, 29 травня, під час прес-конференції дніпровські експерти розповіли що необхідно зробити для того, щоб наше місто з'явилося на туристичних мапах світу як місце, яке слід обов'язково відвідати, повідомляє Дніпроград.

Так, старший науковий співробітник ДНІМ ім. Дмитра Яворницького Єгор Засипкін зауважив, що наразі Дніпро та Січеславщина мають потужний потенціал для приваблення туристів.

"Насправді, до нас вже потрошку приїжджають наші сусіди з Харківщини та інших регіонів України, просто мало хто знає про них. В нас є те, що цікавить людей навіть у Європі, але про це ніхто не чує. Як не дивно, це природа, це наші заводи, ми космічна столиця і в нас є ракети, у нас є цікава козацька природа. І це все є величезним комплексом, який можна і треба показувати людям", - зазначив Єгор Засипкін.

Він також зауважив, що гості міста обов'язково мають відвідати центр міста, набережну, зруйновану фортецю, Монастирський острів та аерокосмічний музей.

У свою чергу куратор туристичного агентства "Риба Андрій" Дмитро Хозін звернув увагу на те, що аби приваблювати туристів Дніпру для початку слід привести до належного стану свою інфраструктуру, адже будь-який туризм починається з базових потреб: транспорту, житла та їжі.

"Якщо казати про те, які у нас є проблеми, то будь-який відпочинок починається з вирішення базових потреб: як дістатися, де жити і що їсти. Якщо ринок ще може запропонувати щось поїсти, то ринок "де жити" в середньому на 30-40% дорожчий за той же Харків. При цьому кількість готелів мала. Що ж стосується того "як добратися", то з цим у нас взагалі повна біда", - розповів Хозін.

Зокрема, він звернув увагу на те, що більшість потенційно цікавих зон для туристів у Дніпрі перетворилися на стихійні базари з вареною кукурудзою, солодкою ватою та подібними торговими лавками. Також значна частина Дніпра знаходиться у жахливому стані й тому враження від прогулянки Монастирським островом може зіпсувати дорога від нього. Окрім цього, відсутність якісного авіасполучення серйозно впливає на доступність Дніпра для туристів.

Свою думку розповіла і власниця туристичного агентства Нонна Тимощенко, яка наголосила на тому, що наразі в регіоні не існує єдиного майданчику, де б можна було розробляти та впроваджувати стратегічні проекти з розвитку туризму.

"Створення такого майданчику дозволить нам виробити стратегію і тактику туристичного розвитку регіону", - сказала вона.

Таким чином, можна зробити висновки, що на сьогодні Дніпро та Січеславщина можуть претендувати на звання "туристичної Мекки" України, але цьому повинна передувати плідна робота усіх підприємств - як комунальних, так і приватних.

Нагадаємо, що міська рада ліквідовує комунальне підприємство, що відповідало за розвиток Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...