App Store Google Play

В Україні створюється коаліція електронної демократії, електронних послуг і рішень

28.05.2019 12:40
В Україні створюється коаліція електронної демократії, електронних послуг і рішень

Ключові громадські організації та розробники рішень електронної демократії та електронних послуг об'єднуються в "Коаліцію електронної держави" для підтримки прозорості влади, боротьби з корупцією, створення електронних рішень та послуг. Про це повідомила фахівчиня з питань інформаційного суспільства Яніка Мерило, передає Дніпроград.

Мета коаліції - об'єднати експертні організації та ключових експертів в єдину коаліцію задля того, аби допомагати центральним і місцевим органам влади швидше запускати рішення з прозорості влади, бюджетів, електронної участі та послуг; інформувати суспільство про існуючі послуги та створити єдиний інформаційний простір та платформу створених послуг; працювати над законодавством для створення всіх умов запуску послуг;  допомагати створювати єдині рекомендовані стандарти та приклади технічних завдань.

Створення коаліції підтримують ключові організації з прозорості та електронного суспільства. Також створення коаліції на підтримку розвитку електронної держави підтримують ключові центральні органи влади.

«Останні 5 років, синергія зусиль бізнесу, державних установ та громадських організацій у продукуванні цифрових рішень для громадян показала чудові результати. Держава стала сучаснішою, а сервіси для громадян зручнішими та ближчими. Ми не повинні зупинятися на досягненому. Об’єднання у дієву коаліцію дозволить примножити кількість та якість зручних сервісів як для громадян, так і держави. Спільна робота тих у кого є ідеї, досвід та практика просування дозволить нам досягти ще більше результатів у цифровому розвитку», - прокоментував Андрій Боровик, виконавчий директор Transparency International.

При коаліції  працюватиме експертна група, до якої можна звернутись різним рівням влади для консультації з запуску нових рішень та для інформації що вже запущено і що можна запустити, наприклад, в містах, де ще не працюють всі електронні інструменти.

"Я вірю, що поєднання зусиль допоможе нам разом створити реально електронно-демократичну і інноваційну країну, так як з'єднуючи всі наші вміння, розуміння, технології та цінності розвиток електронної країни однозначно буде швидше, ніж працюючи кожен окремо і паралельно. Я дуже рада, що ми зібралися саме на єдиних цінностях", - прокоментувала Яніка Мерило. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...