App Store Google Play

В Україні створюється коаліція електронної демократії, електронних послуг і рішень

28.05.2019 12:40
В Україні створюється коаліція електронної демократії, електронних послуг і рішень

Ключові громадські організації та розробники рішень електронної демократії та електронних послуг об'єднуються в "Коаліцію електронної держави" для підтримки прозорості влади, боротьби з корупцією, створення електронних рішень та послуг. Про це повідомила фахівчиня з питань інформаційного суспільства Яніка Мерило, передає Дніпроград.

Мета коаліції - об'єднати експертні організації та ключових експертів в єдину коаліцію задля того, аби допомагати центральним і місцевим органам влади швидше запускати рішення з прозорості влади, бюджетів, електронної участі та послуг; інформувати суспільство про існуючі послуги та створити єдиний інформаційний простір та платформу створених послуг; працювати над законодавством для створення всіх умов запуску послуг;  допомагати створювати єдині рекомендовані стандарти та приклади технічних завдань.

Створення коаліції підтримують ключові організації з прозорості та електронного суспільства. Також створення коаліції на підтримку розвитку електронної держави підтримують ключові центральні органи влади.

«Останні 5 років, синергія зусиль бізнесу, державних установ та громадських організацій у продукуванні цифрових рішень для громадян показала чудові результати. Держава стала сучаснішою, а сервіси для громадян зручнішими та ближчими. Ми не повинні зупинятися на досягненому. Об’єднання у дієву коаліцію дозволить примножити кількість та якість зручних сервісів як для громадян, так і держави. Спільна робота тих у кого є ідеї, досвід та практика просування дозволить нам досягти ще більше результатів у цифровому розвитку», - прокоментував Андрій Боровик, виконавчий директор Transparency International.

При коаліції  працюватиме експертна група, до якої можна звернутись різним рівням влади для консультації з запуску нових рішень та для інформації що вже запущено і що можна запустити, наприклад, в містах, де ще не працюють всі електронні інструменти.

"Я вірю, що поєднання зусиль допоможе нам разом створити реально електронно-демократичну і інноваційну країну, так як з'єднуючи всі наші вміння, розуміння, технології та цінності розвиток електронної країни однозначно буде швидше, ніж працюючи кожен окремо і паралельно. Я дуже рада, що ми зібралися саме на єдиних цінностях", - прокоментувала Яніка Мерило. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...