App Store Google Play

У суди області придбають системи відеоспостереження у фірми яку НАБУ підозрює у завищенні цін

28.05.2019 10:30
У суди області придбають системи відеоспостереження у фірми яку НАБУ підозрює у завищенні цін

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області придбають  50 комплектів фіксування судових засідань в режимі звукозапису та відеозапису. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу публічних закупівель Prozorro.

На комплекти для відео та аудіо фіксації витратять 3 756 300 грн. Обладнання закупили для 18 приміщень судів Січеславщини. Один комплект включає - комп'ютер (монітор та системний блок), багатофункціональний пристрій, чотири відеокамери, пристрій апаратно програмного квадрування, плату відеозахвату, мікшер, чотири мікрофони, сплітер, джерело безперервного живлення. Усього - 50 комплектів. Тобто один комлпект коштує 75 тис 126 грн. За ці кошти фірма також має змонтувати та налаштувати обладнання. 

Обладнання призначене для апеляційних, місцевих загальних та господарських, окружних адміністративних, а також апеляційних адміністративних та господарських судів.

Тендер виграла фірма ТОВ "Компанія Кит". Прикметно, що пропозиція компанії-конкурента, яка запропонувала нижчу суму, була відхилена тендерною комісією, нібито тендерна пропозиція не відповідає документації. 

Київська «Компанія Кит» працює на ринку з 2010 року. Її власницею та водночас керівником є киянка Юлія Перловська. За інформацією аналітичного майданчику Opendatabot компанія є фігурантом кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 КК України – «розтрата майна в особливо великих розмірах або вчинена групою осіб», яке Національне бюро розслідувань України розпочало у квітні 2017 року. 

"Під час досудового слідства було встановлено, що службові особи ТОВ "Компанія Кит", зловживаючи службовим становищем, шляхом змови на ринку, продали ДСА України за завищеними цінами апаратно-програмні комплекси для записування та відтворювання звуку та зображення", - йдеться у повідомленні. Також зазначається, що техніка поставлялася неякісною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...