App Store Google Play

На Січеславщині обирають найкращого юного кухаря України

28.05.2019 13:00
На Січеславщині обирають найкращого юного кухаря України

У Дніпрі зібралися найвправніші юні кухарі України – випускники закладів профтехосвіти. Вони змагаються за титул найкращого кулінара. Демонструють теоретичні знання та практичні вміння. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

У Дніпрі обирають найкращого кухаря серед випускників закладів профтехосвіти. За перемогу змагаються 25 учасників із усіх регіонів України.  Демонструють теоретичні знання та практичні вміння.

«Насамперед оцінюємо смак страви, а вже потім презентацію. Також звертаємо увагу на дотримання техніки безпеки під час приготування. Деякі учасники вже вразили», – пояснив шеф-кухар, голова журі Кирило Нагорнянський.

Січеславщину представляє учень Дніпровського центру професійної освіти Денис Гуцул.

«Професія кухаря – важка, але дуже цікава. Вона дозволяє розкрити весь творчий потенціал людини. Він проявляється в момент подачі страви, адже враження від їжі багато в чому залежить від гарної презентації», – поділився Денис.

Кулінарний «бій» – у розпалі. Робота кипить.

Із Полтавщини на змагання приїхала Анастасія Майборода. Дівчина каже, готує із 12 років. Перша її страва – шарлотка з яблуками.

«Усі суперники дуже сильні, адже вони – найкращі в своїх областях. Але я вірю у перемогу. Зробила для неї все можливе», – сказала Анастасія.

Кращих із кращих юних кухарів оголосять уже сьогодні. Шестеро переможців протягом року отримуватимуть стипендію Президента України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...