App Store Google Play

На Січеславщині обирають найкращого юного кухаря України

28.05.2019 13:00
На Січеславщині обирають найкращого юного кухаря України

У Дніпрі зібралися найвправніші юні кухарі України – випускники закладів профтехосвіти. Вони змагаються за титул найкращого кулінара. Демонструють теоретичні знання та практичні вміння. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

У Дніпрі обирають найкращого кухаря серед випускників закладів профтехосвіти. За перемогу змагаються 25 учасників із усіх регіонів України.  Демонструють теоретичні знання та практичні вміння.

«Насамперед оцінюємо смак страви, а вже потім презентацію. Також звертаємо увагу на дотримання техніки безпеки під час приготування. Деякі учасники вже вразили», – пояснив шеф-кухар, голова журі Кирило Нагорнянський.

Січеславщину представляє учень Дніпровського центру професійної освіти Денис Гуцул.

«Професія кухаря – важка, але дуже цікава. Вона дозволяє розкрити весь творчий потенціал людини. Він проявляється в момент подачі страви, адже враження від їжі багато в чому залежить від гарної презентації», – поділився Денис.

Кулінарний «бій» – у розпалі. Робота кипить.

Із Полтавщини на змагання приїхала Анастасія Майборода. Дівчина каже, готує із 12 років. Перша її страва – шарлотка з яблуками.

«Усі суперники дуже сильні, адже вони – найкращі в своїх областях. Але я вірю у перемогу. Зробила для неї все можливе», – сказала Анастасія.

Кращих із кращих юних кухарів оголосять уже сьогодні. Шестеро переможців протягом року отримуватимуть стипендію Президента України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...